Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti döntetek! Mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti döntetek! Mit csináljak a lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megismerkedtem egy 27 éves nővel.

Kiderült hogy van élettársa 7 éve meg 2 gyerek is.

Persze ő titokban szeretett volna találkozni(csak szex)

Időközben kiderült hogy nem akar mégsem tőlem semmit.

De én egyszer megszeretném kapni.

Gondoltam hogy megzsarolom megmondom az élettársának hogy mit művel a háta mögött....nemrég lett vége az előző szeretőjével.Most jöttem volna én.

Gondoltam hogy megmondom neki hogy tartom a számat ha ő is egyszer odatartja a száját(igen oda) :-)

Utána tényleg befejeztem vele.

Ui: Fiúk-lányok lehet szidni hogy mekkora szemét vagyok.


2012. márc. 15. 07:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
te figyelj csak,te kerdezo! O volt az egyetlen no,aki szoba ĂĄllt veled? Vagy miert ilyen egetoen szukseges,hogy bekapja? Ertem en,nem szep dolog felredugni,de olyan novel szexelni,akinek parja van az szep? Te ugyanolyan szanalmas kis rohadek vagy,mint a csaj,akit kineztel. En bizony erre azt lepnem a helyeben,hogy szetkurtolnem a megyeben,hogy ott volt a helyzet es puha voltal,mint a puding... Es a vegen ott lennetek mindketten,megalazva. Nem lenne egyszerubb tovabb keresgelni? Talan az iden is lesz valaki,aki szobaall veled...
2012. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval.. nincs más??? nekem nem esne jól ha muszájból csinálná... szóval sztem ne tedd,max oltsd le, h legközelebb legyen korrekt és ne hülyítsen senkit...

20/L

2012. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
te figyelj csak,te kerdezo! O volt az egyetlen no,aki szoba ĂĄllt veled? Vagy miert ilyen egetoen szukseges,hogy bekapja? Ertem en,nem szep dolog felredugni,de olyan novel szexelni,akinek parja van az szep? Te ugyanolyan szanalmas kis rohadek vagy,mint a csaj,akit kineztel. En bizony erre azt lepnem a helyeben,hogy szetkurtolnem a megyeben,hogy ott volt a helyzet es puha voltal,mint a puding... Es a vegen ott lennetek mindketten,megalazva. Nem lenne egyszerubb tovabb keresgelni? Talan az iden is lesz valaki,aki szobaall veled...
2012. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

A zsarolás a legszemetebb dolog a világon. Nem lehetsz ekkora görény! Én bevenném a számba a farkad és leharapnám! Isten bizony! Utána meg feljelentenélek, hogy erőszakkal vetetted be. És ekkor ideális kö.csög lehetnél évekre a börtönbe, engem meg felmentenének.


32N

2012. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ne! Attól, hogy ő rosszat tesz még neked nem kell ilyenné válnod. Semmi bajod nincs a sértettségen kívül, mert ha jól olvasom elutasított. Viszont nem hiszem, hogy a sértettség indok arra, hogy olyan dolgot tegyünk, amit biztosan meg fogunk idővel bánni és tükörbe sem tudunk utána nézni. Azt állítod nem vagy szemét ember, pedig idővel iszonyúan annak fogod érezni magad.
2012. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ne zsarold meg, mert attól inkább csak még jobban meghátrál. Inkább próbálj meg érzelmileg közelebb kerülni hozzá, szeressen meg, vagy csak vágyjon rád. Aztán meg ha helyzetbe kerülsz sz0pasd meg mint egy ócska ri bancot, és hagyd ott valahol megalázva, ha ezt szeretnéd.
2012. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nagyon véditek a lányt....

Lehet épp pont valamelyikőtök a párja?

Nem tudom mit lesz a sorsa még nem ítélkeztem felette.

Nehogy a végén tényleg leharapja egy kicsit megijedtem....

Bár azt mondta szeret szop*i én csak adnék neki lehetőséget ha már szereti.

2012. márc. 15. 16:39
 28/32 anonim ***** válasza:
Azt hittem vagy olyan értelmes, hogy rájöjj, téged próbállak védeni.
2012. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ne tedd


És undorítóak vagytok mindketten...

2012. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Fiúk lányok eldöntöttem a lány sorsát.......
2012. márc. 17. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!