Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti döntetek! Mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti döntetek! Mit csináljak a lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megismerkedtem egy 27 éves nővel.

Kiderült hogy van élettársa 7 éve meg 2 gyerek is.

Persze ő titokban szeretett volna találkozni(csak szex)

Időközben kiderült hogy nem akar mégsem tőlem semmit.

De én egyszer megszeretném kapni.

Gondoltam hogy megzsarolom megmondom az élettársának hogy mit művel a háta mögött....nemrég lett vége az előző szeretőjével.Most jöttem volna én.

Gondoltam hogy megmondom neki hogy tartom a számat ha ő is egyszer odatartja a száját(igen oda) :-)

Utána tényleg befejeztem vele.

Ui: Fiúk-lányok lehet szidni hogy mekkora szemét vagyok.


2012. márc. 15. 07:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
szerintem meg szard le az egészet...
2012. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem annyira akarom én sem ezt a "szegény lányt" *******-ni.

Pedig megérdemelné.

Na de majd meglátjuk.

Szegény édesanyám csuklik vajon vagyon?

2012. márc. 15. 08:18
 13/32 anonim ***** válasza:

Btw érdekelne, hogy ha társkeresőn ismerkedtetek meg, akkor honnan ismered a párját. :)

Ja, a te dolgod, és úgysem mi döntünk, hanem te. Nekem többet számítana az önérzetem és a gerinc a hátamban, mintsem kényszerítsek vkit, hogy szexeljen velem. Ennél még egy hivatásos hölgyemény meglátogatása is jobb, az legalább megdolgozik a pénzéért.

Komolyan érdekelne, hogy jut el valaki ennyire a gödörbe, hogy ilyesmi egyáltalán eszébe jusson?!

2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Tárkeresőn nyilván a megyémből keresgélek és ugye ismerhetek sok embert.

A nevezett személyt nem ismerem de van pár közös ismerősünk....

Na nekem mennem kell de később jövök!

Addig is szidjatok jó sokat és sajnáljátok a szegény lányt aki a 6 éve csalja a barátját aki reggeltől estig dolgozik.

Még a végén én is megsajnálom.

2012. márc. 15. 08:32
 15/32 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek a válaszát hasznosnak ítéltem és felpontoztam mindenkit (nem vagyok amúgy szar ember az életben sem)
2012. márc. 15. 08:35
 16/32 anonim ***** válasza:
7%
Tedd meg, zsarold tovább. Ezt érdemlik a nők, hadd lássák, hogy ki az úr.
2012. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem szopasd le, de maradjon ennyiben a dolog.
2012. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mi ez, az Ítéletnap Arnold Schwarzeneggerrel???


Te a suliban is ilyen stréber gyerek voltál, aki mindenkiről árulkodott a tantónéninek?

Azért mert Te, én és még jópáran nem csinálnánk ilyet, nem ismerheted az életét, semmi közöd hozzá. Szerintem. (N)

2012. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
szerintem is csináld meg, ha már kigondoltad, ne hátrálj meg.
2012. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha csalja a dolgozó párját akkor megérdemli. De ha nemakar szpni akkor se direktbe mond a párjának hanem buktasd le vagy tegyél félre érthetetlen célzást
2012. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!