Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon érdeklem őt? 15/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdeklem őt? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel együtt járok délután táncolni. Most 16 éves. (Én mindíg azt hallottam róla, hogy nagyon sok barátnője volt már.) Ő az ország legjobb sulijába jár, hellyes, kedves.....Én meg egy átlag alatti lány vagyok. Beszélget velem, kérdezget, hogy hova megyek tovább tanulni, de ennyi. (Nagyon sok lánnyal beszélget, és szinte mindíg.) Legutóbb mikor beszéltünk a térdemre tette a kezét. Nekem nagyon tetszik, és többet szeretnék tőle mint az ismeretség, de nemtudom ő mit gondol. Nem mellesleg neki barátnője van, bár nemhiszm, hogy komolyy a dolog, egy közös képük sincs, meg més sosem hallottam a fiút a lányról beszélni....Nem tudom mit gondoljak.....segítsetek! :$
2012. márc. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van barátnője, akkor hagyd békén. de attól, hogy az ország legjobb iskolájába jár, még lehet egy hétmérföldes paraszt.
2012. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, te is tedd a térdére a kezed.
2012. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Inkog Nito ***** válasza:
Figyelj...Azt kell hogy mondjam inkább felejtsd el.Valószínűleg mivel átlag alatti lánynak tartod magad és sok barátnője volt lehet hogy nem kezdene veled.Az meg a másik hogy van barátnője.Mindegy milyen komoly,így nem szabad nyomulni rá.
2012. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem nyomulok rá. Ő beszélget nekem, én meg csak válaszolok neki. Bár bevallom nagyon jól esik. mikor táncoluni mosolyog rám, de csak a szája sarkából! .$ :D Ezért nemtudom hogy mit gondol.....
2012. márc. 14. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:

vajon nem, csak sajton :p ehehe,

ez gyenge volt. h majd bekaksizok :-)


próbálkozz, egy kis bátorság nem ártana!

2012. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, szükségem lenne egy kis önbizalomra. Ezt a visszajelzésekből kéne látnom, de nem így van. Se rosszat, se jó nem érzek, és nem tudom mit gondoljak.... :/

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 15. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon sok barátnője volt ....

jobban teszed ha rám hallgatsz és nem foglalkozol vala

2012. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kicsit módosult a helyzet. :)

Legutóbb próba alatt oda ült mellém, és kérdezgetett a továbbtanulásról, és kérdezte mikor lesz as szóbelim. Elmesélte neki milyen volt és mondta hogy nyugi, és közben a térdemre tette a kezét!!! :D

Következőre, amikor próba volt


Tamás, táncon...


Sajnos engem nem kért fel, és elég szomorú is voltam, de idő közben azzal nyugtattam magam, hogy mindíg csak 4 lánnyal táncol, szerintem azért, mert ők alacsonyabbak nála. Én egy icipicit vagyok nála alacsonyabb, szóval nemtudom.......

De most engem is felkért. vagyik nem " kért" hanem "vitt". Akkor elmesélem: Szintem mindenki táncol, csak Anna (senki nem akarar vele táncolni), Saci (magas), meg én. Tamás kiment, és azt hittem hogy haza is megy, de visszajött, még próba ruhában volt. Láttam hogy futott, de nem annyira figyeltem (na jó, figyeltem, de nemlátok magam mögé). Aztán az Anna és Én közetem előjött, és megfogta a kezem. (Olyan tippikus férfi keze volt. Erős, de mégis puha, szinte teljesen bekebelezte a csuklómat. Nagy keze volt, és a mikor megfogta a kezem, azt éreztem, megdobban a szivem. Ez az a szokásos pillanat volt, amikor a lány szomorú, a fiú edig odamegy hozzá, megfogja a kezést, magához húzza, és megcsókolja...........Bár velem is ez történhetett volna. De nem.) Oda húzott a helyére. Táncoltunk. Olyan szorosan fogott. *-* Annyira közel voltunk, hogy nem mertem a szemébe nézni. pedig milyen jó érzés lett volna. :$ :) De mivel az arcsunk csókhatáron belül volt, egyszerűen nem tudtam a szemébe nézni......Hülye voltam. De már az a hajó elúszot.......

Aztán új párt kellett választani, és ennyi volt...........

2012. márc. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!