Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon még ezek után is érdekle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még ezek után is érdeklem őt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,még október végén megismerkedtem egy 23 éves sráccal egy buliban.. Valahogy egymás mellé keveredtünk,sokat beszélgettünk egészen hajnalig,majd hazakísért,de nem történt semmi. Nem beszéltünk jó egy hónapig, majd újra találkoztunk ugyanabban a buliban, és ott egész este együtt voltunk szinte, megcsókolt nem egyszer, és közölte velem,hogy szeretné kipróbálni milyen velem együtt lenni ( járásra értem.. ). Az a helyzet,hogy a srác tipikus iszonyat jópasi és egyben rosszfiú is, volt már komoly kapcsolata, de valahogy nem éreztem,hogy pont én legyek az,aki kellek neki.. Ez az éjszaka után megbeszéltünk egy találkát,viszont lebetegedtem,majd az újbóli megbeszélést követően felhívott az aznapi megbeszélt randi miatt,hogy igazából neki ma semmihez nincs kedve ,de azért még találkozhatunk,de nem tudja mi legyen stb.. Totál elképedtem,körülbelül elküldtem a fenébe,hogy nem egy eszköz vagyok,akivel igy rendelkezhet, meg amúgyis mit képzel magáról.. utána mondtam is neki,hogy haggyuk az egészet,mert szerintem nem is illünk össze, szóval nem kell randiznunk.

És most újra eltelt egy hónap, és elképedve láttam,hogy kaptam tőle karácsonyi smst. Nem is értem, minek írt mikor én úgy gondolom,hogy semmit nem számítottam neki...? Most mire gondoljak? Attól tartok lesz még dolgunk egymással,de nem is tudom mit tegyek,mert olyan mintha skizofrén lenne a srác, egyszer ilyen,egyszer olyan... Hagyjam inkább a fenébe?


2010. dec. 26. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nem skrizo hanem tipikus nagyarc...:D

talán az a baja hogy a szíve azt mondja járni akar veled, de a környezete meg azt hogy nem mármint haverjai meg ilyenek miatt...

2010. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

először magadban döntsd el, hogy te mit szeretnél ettől a fiútól. Szerintem, lehet egy kicsit kemény voltál vele. Lehet, akár azt is gondolhatja, hogy te nem akarsz tőle semmit. De ha karácsonyi smst küldött neked, ezáltal lépett feléd. Legyél türelmes. Volt már komoly kapcsolata, de nem tudhatod hogyan végződött. És, hogy most mennyire szeretne komoly kapcsolatot.

L/17

2010. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!