Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érdeklem? Vagy csak vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzskah kérdése:

Vajon érdeklem? Vagy csak vmi dolga volt?

Figyelt kérdés

kézi edzésen megláttam egy fiút... nagyon bejön nekem... és bnőim is mondják h ő is néz meg mikor ki mentem az udvarra akkor elkezdte jáccani a fejét addig meg se szólalt ...

de aztán felvettem msn-re és nem írt vissza vagy 15 percig aztán meg 10 percenkét válaszolt 2 szót .. majd köszönés nélkül lelépett....nem tudom.. össze vagyok zavarodva... másrészt viszont a pali eléggé zárkózott meg minden .. nem tudom h megéri e közeledni felé...

lécci normákat.... 15/L


2010. okt. 27. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az msn-es baki lehetett az hogy dolga van de nem akart azzal megbántani hogy nem tud beszélni mer félreérted és azt hiszed nem szeretne beszélni veled ami meg az elköszönést illeti lehet hirtelen kellett mennie vagy el szállt a net(ezek velem is gyakran előfordulnak).De szerintem esélyes vagy nála mindenképp próbálkozz!!Egy kicsit puhatolózz majd utána tedd is meg az első lépést mer ha nagyon zárkózott jobb ha te kezdeményezel!!Mindenesetre sok szerencsét!!Már így is kivételes vagy ekkora választ se írtam még soha!!:D
2010. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háát, ha igazán érdekel valaki, mihelyt ír visszaírok és biztos hogy nem megyek el köszönés nélkül!

Ezt, te is megfigyelheted magadban hogy mondjuk aki fontos számodra pl. a legjobb barátnőd, rögtön megnézed mit írt és válaszolsz, de ha mondjuk az egyik barátnőd idegesítő huga akkor inkább nem is válaszolsz vagy lerázod stb... :/


Szóval szerintem nem :/

2010. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát nekem is ez a bajom h ha vki érdekel akkor én írok rá és válaszolok is szal ezért nem tudom h mit tegyek:/

csak az a baj h ha nem látom rossz kedvem lesz..kb belezúgtam pedig alig beszéltünk :S

2010. okt. 27. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért msn??? Velem is ezerszer van, hogy készülődök épp, vagy mondjuk dolgom van a budiban, aztán meg magyarázkodhatok, mert megsértődik valaki, hogy nem válaszoltam. Meg külön bírom az olyan embereket, akik rám írnak, hogy "mizu, mesélj". Személyesen kéne vele beszélni.
2010. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát de mondtam h zárkózott..álltalában a haverokkal van.. vagy egyedül zenét hallgat.. nem tudom h közeledhetnék felé :/
2010. okt. 27. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor használd arra az msn-t hogy elhívod mondjuk sétálni!
2010. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :/
2010. okt. 28. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnéd nem csinálna ilyet, még ha a tank ment volna be az ajtón, akkor se. Örülne, hogy kezdeményeztél és beszélhet veled. Szerintem ne éld bele magad.:( De nyugi, úgyis jön más...tudod, pasi meg busz után soha....:):)

19/l

2010. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!