Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyét csinálok magamból ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinálok magamból ha írok neki?

Figyelt kérdés

Röviden: kb.2 hónapja leveleztünk egy fiúval, de kisebb technikai hiba miatt abbamaradt, igaz én voltam aki nem válaszoltam az ő üzenetére. Nem tudom miért nem, pedig tök értelmes meg minden.

Most újból felvehetném vele a kapcsolatot, de nem tudom hogy mit szólna ehhez, és lehet csak én csinálnék hülyét magamból?


Tegyek egy próbát? Valami vélemény, tanács???


2012. márc. 14. 19:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 14. 20:35
 12/16 anonim ***** válasza:
mindenképpen írd le majd, hogy mit válaszolt :)
2012. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jött össze. Nem válaszolt semmit, de az üzenetemet elolvasta az tuti. Úgy tűnik már nem érdeklem és ezt meg is értem ennyi idő elteltével.

De majd lesz jobb is, remélem...

2012. márc. 16. 16:24
 14/16 anonim ***** válasza:
és lett jobb is? :)
2012. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, lett jobb, sőt eddig a legjobb!!! :)
2012. aug. 24. 21:49
 16/16 anonim válasza:
Azóta együtt vagytok meg?
2018. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!