Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyét csinálok magamból ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinálok magamból ha egy képeslapküldön keresztül az ő nevében magamnak küldök egy képeslapot?

Figyelt kérdés
csak h felvegye velem a kapcsolatot,vagy h én felvehessem velem... nagyon hiányzik,és bánt h így megromlott köztünk a viszony,közölte h látni se bír,nem tudom mi rosszat tettem... KB 2 hónapig jártunk. És rosszuk esik h így ért véget,h meg se tudtuk beszélni igazán. Én 19 vagyok,ő 26. Én próbáltam vele beszélni,de ő nem akarta,kitért elöle, msn-n is csak oltani tudott. :( irjak vagy ne irjak?
2009. ápr. 28. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el és lépj tovább...
2009. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkozom, hogy ilyesmi egyáltalán eszébe jut valakinek. Bár a módszert nem értem, de a lényeget tekintve biztosan hülyét fogsz csinálni magadból. Nem lenne egyszerűbb túllépni rajta?
2009. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne írjál. felejtsd el. inkább próbálj kicsit több önbecsülést és méltóságot összeszedni, talán rádférne..
2009. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon nevettem mikor elolvastam a kérdésedet...ekkora butaságot :D:D!

Szerintem hagyd, 2 hónap nem valami sok idő, simán tovább tudsz lépni.

2009. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom h hülye ötlet... de aniyra fáj h így viselkedik velem,mint akit nem is ismer... :( Én azalatt a 2 hónap alatt totál belezugtam,ő meg csak arra játszott h lefeküdjek vele... Mert miután megtörtént,akkor még pár napot együtt voltunk és 1 hülye indokkal szakított velem, MIkor kértem h nem lehetne megbeszélni akkor azt mondta de,igen. De csak msn-n keresztül volt hajlandó beszélni személyesen nem,és ott is csak bunkózott,azt mondta azért mert ezt érdemlem...Egy 26 éves pasitól többet vártam volna...

próbálom magam tultenni a dolgon,de olyan nehéz így h nem kapok választ a kérdéseimre. Akkor legalább mondta volna meg h csak arra kellek... :( még az is jobb lett volna...

Tényleg hülye ötlet volt ez a képeslapküldés...

2009. ápr. 28. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem a kérdésről az jutott eszembe, amikor Mr. Bean karácsonyra kepeslapot kuld magának úgy, hogy bedobja az ajtaján kivülről, becsukja az ajtót majd meglepődik, hogy van a földön egy képeslao, mintha nem maganak küldte volna :D !


Ha bunkózik akkor hamarabb elfelejted, van

2009. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

...van egy csomo rendes srác, kezdj egy új kapcsolatot!


(bocs elöbb véletlenül elkuldtem elejét)

2009. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én már csináltam ezt. Kapott értesítést ha címzett megnézte a képeslapot :) azaz én,és végül is írt h nem is emlékezett rá h küldött,meg elkezdtünk újból dumálgatni és azóta is együtt vagyunk.

18/L

2010. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!