Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsvétra, neten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvétra, neten keresztül milyen képeslapot küldjek egy pasinak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus, aranyos srác, de (még) nincs semmi köztünk és szeretnék vmi szolid képelapot küldeni, ha nem gáz. Kedves gesztus szerintem, de szóljatok ha gáz lenne. Már több mint egy órája a képelapokat böngészem, milyet küldjek? Van vmi konkrét ötletetek?
2009. ápr. 12. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h pont husvetra kene neked kepeslapot kuldened a sracnak...ha ossze akarsz jonni vele akkor talalj ki vmi mas otletet.
2009. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod szerezni, inkább hívd meg locsolkodni és lépj a tettek mezejére :)
2009. ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos most itthon vok és innét nagyon messze lakik...neten tartjuk a kapcsolatot...
2009. ápr. 12. 01:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem gáz,ha küldesz,az én húgom(15 éves) is tegnap böngészett ilyen képeslapokat. Nem tudom,mennyi idősek vagytok,de gondolom,még nagyon fiatalok. Szerintem küldj neki valami aranyosat(állatfigurásra gondoltam-a nyuszis a legideálisabb). Ez tök aranyos gesztus,és biztos fog neki örülni,a srácok szeretik az ilyet,még akkor is,ha dedósnak tartják-úgyse gondolják komolyan :))) Na szia!
2009. ápr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél már kicsit önállóbb!!!!!!!
2009. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!