Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobban betudjak kapcsolódni a beszélgetésbe a randikon?

Figyelt kérdés
Bárkivel is voltam randin, teljesen lényegtelen dolgokról beszélgettünk, amit meg a lány mondott egyátalán nem érdekelt, és nem is tudtam hozzászólni, csak helyeseltem, vagy hallgattam mint a sír. Miről jó ilyenkor beszélgetni, milyen témákat lehet felhozni, amivel érdekesebbé lehet tenni a randit? Csak normális kommenteket várok, hülyeségek nem érdekelnek!
2012. márc. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármiről lehet érdekesen beszélni. Nem a tárgy a lényeg.
2012. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgyis a szex körül sündörög a gondolat ilyenkor

nem kell a rizsa

2012. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ki mit szeret, szabadidő, jövő, suli, hülye sztorik, az mindenkinek van, kedvenc dolgok, szex akár, vagy legalább is ilyen finom kis célzások, csipkelődések, csak hogy tudja nem friendzoneba akarsz tartozni
2012. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit a lány mondott,nem érdekelt? Akkor is alkoss önálló véleményt arról, akár viccesen akár komolyan, ne csak magadra gondolj. :)) Vagy kérdezz vele kapcsolatban bármiről miután te mindent elmeséltél magadról ha te érdekesebbnek hiszed magad :D
2012. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!