Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija. Mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija. Mennyivel előtte igyak?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz, de már most kivagyok :D Úgy döntöttem hogy megiszok előtte 2 feleset, csak hogy ne legyek feszült, mert attól tartok megszólalni se tudnék... Mennyivel a randi előtt igyam meg hogy hasson? Nem vagyok valami nagy alkoholista, nem tudom mennyi idő kell neki :D

Köszönöm a válaszokat!

20/F


2012. márc. 13. 23:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
22L nagyon köszönöm, végre egy értelmes válasz, nem csak drogos marhaságok :D
2012. márc. 14. 00:07
 22/30 Senki Alfonz ***** válasza:

Szerintem is nagy hülyeség lenne inni vagy betépni a randi elött ha tényleg szeretnél üsszejönni a lánnyal.

Nem fogod tudni eltitkolni elötte hogy feszült vagy de nem is kell gondolom nem játszottad neki a "szupermacsót" beszélgetés közben , ugyhogy pont olyannak kedvel amilyen vagy és az is a személyiséged része hogy zavarban vagy az elsö találkozáskor nem fogod vele elriasztani valószinü hogy még szimpibbnek fog töle látni.

2012. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a drogos marhaságokkal? Te írtad, hogy drogozni akarsz a randi előtt. Igen, az alkohol is drog, csak legális.

A füvet is látni az emberen.


Egy időben közvetlen munkából mentem randizni. Így nem volt időm izgulni. Ha túl sok a szabadidőd, akkor sportolj!

2012. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pia helyett,hogy képben legyél és ne legyen büdös a pofád én a xanax,frontin,rivotril trióból ajánlok 1-et bevenni fél órával a tali előtt.
2012. márc. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A nyugtatóktól bamba leszel, nem laza. A piától büdös.


Ha a srác nehezen szólal meg az első randin, azt minden további nélkül elnézem (úgyis csacsogok én eleget kettőnknek is), de ha ömlik belőle a töményszag, akkor valszeg az első 10 perc után felállok és távozom.

2012. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

nem visine kell füvezés után hanem iridina, ez ugyanis pont arra való hogy fehérítse a szemet összehúzza a hajszálereket, ez plus vmi minőségi fű jó lehet lazuláshoz randihoz, a kérdés az h mi a vélod vlee, hosszú távon nem jó, mert attól még 2. randin izgulni fogsz ugyanúgy, sőt még jobban, hogy józanon hogy fogsz tudni beszélni vele...


folyamatosan meg gondolom nem akarsz beszívni, szal csak add önmagad lesz ami lesz, ha ez nem jön össze a következő randi már jobban fog menni egy másik lánnyal.

2012. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Attól függ, hogy néz ki a delikvens
2012. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ne "feleset" igyál, hanem "literet". Közvetlen a randi előtt. Jót fog tenni.
2012. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Vazze! igyál, mikor a csaj megjön. Tuti hatás, durván fél óra után - ha rendesen iszol - királylánnyá válik! Na jó, ne. Ha tudtok beszélgetni gépen, akkor nem lesz gáz élőben sem. Max kínos csönd esetén dobd be, hogy adjon egy billentyűzetet, mert nélküle zavarban vagy... :) DE NE IGYÁL, NE FÜVEZZ, NE CSINÁLJ SEMMI DOPPINGOT! Tegyük fel, jogsit akarsz, de félsz a forgalmi vizsgától. Akkor vizsga előtt bedobsz egy-két feles páleszt, hogy jobb legyen?
2012. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Na nem ittam és jól sikerült :D

Sőt azóta már volt még egy és az is jól sikerült :D

Köszi a válaszokat :)

2012. márc. 24. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!