Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija. Mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija. Mennyivel előtte igyak?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz, de már most kivagyok :D Úgy döntöttem hogy megiszok előtte 2 feleset, csak hogy ne legyek feszült, mert attól tartok megszólalni se tudnék... Mennyivel a randi előtt igyam meg hogy hasson? Nem vagyok valami nagy alkoholista, nem tudom mennyi idő kell neki :D

Köszönöm a válaszokat!

20/F


2012. márc. 13. 23:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Vedd elő a sablon kérdéseket tarsolyodból és nem lesz gondod.
2012. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Beviz Elek ***** válasza:

Ha betépsz van szemcsepp... de én sem ajánlom. Bár nagy poén lenne:D

Amúgy egyszerűen kapd elő a poénos oldalad és nem lesz baj.

2012. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Semmit. Max. hallgatsz. Akkor beszéltesd őt. A lányok szeretnek beszélni. Tegyél úgy, akármiről beszél, mintha érdekelne. Aztán egy idő után feloldódsz, vagy ha feldob valami témát, akkor akármennyire is be vagy fosva, úgysem tudod majd megállni, hogy beszélgess.
2012. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

azért a füvet meg az lsd-t nem keverni értem?

lsd--->pupilla nem reagál a fényre mert felpörget stimulál

fű--->ellazít max piros lesz a szemed...

de ha már valaki lsd-zik az nem csak a szemen látszik :D

2012. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem keverem. Füvezik a baráti köröm. Látom, ha valaki szívott. Rögtön. Aki nem hülye, az látja a szemén.


Te csak hiszed, vedd fel egyszer magad, nem csak kicsit piros a szemed. Tök piros és a normálishoz képest bamba pofát vágsz. Komolyan. A visine kevés hozzá.

2012. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Hát, inni ne igyál, ha egyáltalán nem szoktál alapból társaságban, vagy valamikor ... Két felestől egy kezdő szépen be tud állni. Én nem adnék a leendő barátnőmnek egy rókát az ölébe az első randin. Inkább csak nyugodtság, kapj be egy rágót, cukorkát, bármit, ami elvonja a figyelmedet kicsit.
2012. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
hát mackókám akkor abba a jointba nem csak fű van :D,ez van ha nem te termeszted....jól ismert embertől kell venni,vagy csináld magad,mert van olyan diller aki kever bele finomságokat :),hogy az ember átszokjon az erősebb drogokra...barátaidnak csak azt üzenem jó irányba tartanak...
2012. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Drogos kutyák takarodjatok, mert pitsán rúgom mindet. Szar életűek.
2012. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mackóka és hülye sem. Ha hiszed, ha nem, termesztenek ezek maguknak éppen eleget, és senki nem hiszi el, hogy hogy néz ki, mikor beszív, berúg vagy akármi. Pont ahogy te sem.


Láttad már ezt?


http://www.youtube.com/watch?v=2Y1QxF0hs_0&feature=player_em..


Hát kb. erről van szó. Lehet, hogy te azt hiszed, hogy csak az étvágyadd jobb, meg a szemcsepp rendbe tett, de rossz hírem van, ez nem igaz.

2012. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hát, ha neten már jókat beszélgettetek akkor élőben sem lehet nagy a gond. A csajok úgyis szeretnek beszélni, szóval neked elég kérdezni és érdeklődően nézni. Ha meg ő kérdez, akkor válaszolj, ennyi. De a csajoknak nagyon imponál, ha érdeklődő vagy, szóval tetszeni fog neki, ha kérdezel (ne "hülyén". Szóval az eddigi beszélgetéseitek alapján összeszedhetsz magadnak előre pár kérdést, amiket szépen a fejedbe vésel).

Randi előtt meg lazíts. Menj el futni vagy edzeni aztán egy jó kis fürdő és tuti kidolgozod magadból így a feszültséget.

22L

2012. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!