Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija. Mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija. Mennyivel előtte igyak?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz, de már most kivagyok :D Úgy döntöttem hogy megiszok előtte 2 feleset, csak hogy ne legyek feszült, mert attól tartok megszólalni se tudnék... Mennyivel a randi előtt igyam meg hogy hasson? Nem vagyok valami nagy alkoholista, nem tudom mennyi idő kell neki :D

Köszönöm a válaszokat!

20/F


2012. márc. 13. 23:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne igyál. Még ha fogat is mosol utána, a leheleted akkor is alkoholszagú lesz, és az felettébb visszataszító. Inkább aludd ki magad a randi előtt!
2012. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
én füvet szoktam szívni,akkor minden hülyeség eszembe jut és az étvágyam is megjön :D
2012. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
jobbnál jobb ötletek. férfi legyél ne hülye. ha nem szoktál inni, 2 felestől már lehet beszélnél minden hülyeséget
2012. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Jólvan #2, ügyes vagy :D
2012. márc. 13. 23:41
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd.

Ha itt kell kérdezned, hogy mikor üt be a pia, akkor gyakorlott ivó sem vagy. Úgy pedig határozottan NE IGYÁL.

2012. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
most kinek a pap kinek a papné,nehogy azt gondoljátok h az alkohol legális és ettől nem károsabb a fűnél..
2012. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem se igyál, ráérsz majd később, ha majd összejössz vele.
2012. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Büdös leszel tőle, és két feles sok lesz, ha amúgy nem szoktál inni. Nem épp jó kezdés.


A fűről meg annyit, hogy aki nem teljesen gyökér, az egyből látja a szemén a másiknak, hogy szívott és részemről ha első randin ezzel szembesülnék, szintén felejtős a dolog. Nem vagyok kis angyal, de azért a legelső randinkon legyen már annyi a fasziban, hogy nem benyomva/beszívva érkezik.


Inkább legyél egy kicsit feszült az legalább teljesen normális..

2012. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? Meg se fogok tudni szólalni úgy érzem. Neten jól elbeszélgettünk, volt hogy 7 órát egyhuzamban, de azért élőben más...
2012. márc. 13. 23:45
 10/30 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Legalább két nappal előtte igyál, akkor kijózanodsz, mire a randi jön.


Ugye tudod, hogy saját esélyeidet rontod, ha piásan érkezel egy randira? Mit fog gondolni a csaj szerinted? Mi vagy te, szeszkazán?


Ne csináld már!


Pedro

2012. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!