Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek nektek lányok, miért nem szerettek engem viszont?

Figyelt kérdés
Annyi lányba voltam már szerelmes, de az érzéseim sosem viszonozta egyikőjük sem és nem értem az okát, mert állítólag külsőre helyes, aranyos belsőre kedves, humoros, jó dumapartner, hűséges fiú vagyok, igaz vannak gátlásaim, így nem merek kezdeményezni élőben ismerkedést lányokkal sajnos.
2012. márc. 13. 19:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 20:05


Épp ez az, hogy nem is értem miért tetszhetek akármelyik lánynak is, pedig valamiért csak szemeznek velem, mert vak nem vagyok csak nem tudom az okát. Lehet fura a fejem.


Bár a neten valamiért sokan említik, hogy szépek a szemeim, bár szerintem ez sem igaz.


Vagy a szemeim miatt néznének?


EGyébként azért sem értem miért is tetszenék akármelyik lánynak is, mert alacsony vagyok és nem is egy kigyúrt állat.

2012. márc. 13. 20:16
 12/19 anonim ***** válasza:
Láthatok egy képet rólad??
2012. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 20:17


Nem látom sok értelmét, de legyen.


Mondjuk élőben látnál lenne az igazi. A kép csalhat pozitív, negatív irányba egyaránt.

2012. márc. 13. 20:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Te már ezer kérdést tettél fel szerintem. Ez alapján a kép alapján nincs veled semmi rossz.
2012. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem is küldj kérlek képet:$

20/L

2012. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet egy kép.
2012. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"helyes, aranyos"

A kismacska is ilyen mégse gerjednek rá a lányok...

Nah ez itt a baj, egy férfi nem ilyen :/ ÉS ŐK FÉRFIT AKARNAK! Ez van, alkalmazkodj, én is azt teszem.

F18

2012. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"meg szegény lányok sem örülnének, ha egy ilyen kis senki, mint én zaklatná őket."

itt a lényeg. amíg ezt hiszed magadról, ezt fogod sugározni feléjük, hogy még te se tartod magad semmire. akkor ők hogy nézzenek fel rád? tedd helyre az önbecsülésedet, utána nem lesz gond.

2012. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Istenem kérdező, te egy akkora idegtébő papucs puha pöts vagy. Már bocs. Komolyan mondom, úgy írsz, meg olyanokat írsz, mint egy hülye kis plázarib@nc, aki tudja magáról, hogy szép, de azért még kismilliószor hallani akarja másoktól.

Szedd már össze magad, és erőltess magadba valami férfiasságot és fejezd be ezt a nyávogást!!! Nem mész vele semmire! Ha meg mégis mennél vele valamire, az egész kapcsolatot azzal b@sznád el, hogy ''jajj nem vagyok elég jíó, jajj ronda vagyok, jajj buta balf@sz vagyoook!''! Ez jó lenne?!

Ha meg mondják a csajok, hogy cuki vagy/szép a szemed, meg a fél várossal flörtölsz, akkor biztos nem azért, mert úgy nézel ki, mint egy varacskosdisznó!!

Jézusom. Ki is dobnám a pitsába a pasit, ha ilyen madárfingglelkű barátom lenne.

2012. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!