Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek nektek lányok, miért nem szerettek engem viszont?

Figyelt kérdés
Annyi lányba voltam már szerelmes, de az érzéseim sosem viszonozta egyikőjük sem és nem értem az okát, mert állítólag külsőre helyes, aranyos belsőre kedves, humoros, jó dumapartner, hűséges fiú vagyok, igaz vannak gátlásaim, így nem merek kezdeményezni élőben ismerkedést lányokkal sajnos.
2012. márc. 13. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én speciál azért nem szeretlek téged, mert a barátomat szeretem. :D
2012. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A gátlásaid pedig le kell dobni, mert sok mindenben gátolnak....

Ha szorongsz, aggódsz amikor egy lánnyal kell beszélni, akkor vagy nem fogod jól érezni magad vagy hülyeségeket fogsz csinálni. + rágódsz majd egy csomót.

Kezdeményezni pedig akkor kell csak, ha tudod hogy kell és kívánod az illetőt, tudod, hogy ő sem közömbös. Különben bírnod kell állni a nemeket.

2012. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

csak kérdés hogy amit rólad mondanak vagy magadról gondolsz az valóban igazak e!


vagy a barátaid nem őszinték vagy hazudnak vagy nem akarnak megbántani, feldühíteni az igazsággal...

2012. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Macsó vagy? Ha nem akkor sajnos az a gond. A mai lányok 80% várja a macsót, és ha egy picit is különbözik tőle (az ideáltól) az adott személy, akkor megsértődnek és átnéznek a pasin.
2012. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ha élőben nem mersz kezdeményezni, és itt sajnáltatod magad, akkor mi az isten vársz...?
2012. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

B/zmeg,ha nem kezdeményezel,akkor mégis mi a k*rva isten f*szát vársz?

Majd odamegy egy lány hozzád, hogy "szia bébi járni akarok veled????"

2012. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na de mégis élőben hogyan kezdeményezzek?!


Szia, tetszel kell kóla?


Ez annyira nem az én asztalom, hogy beégjek és újabb visszautasításokat kapjak, meg szegény lányok sem örülnének, ha egy ilyen kis senki, mint én zaklatná őket.

2012. márc. 13. 19:58
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt a helyes, aranyos vagyok dolgot teljes vadidegen lányok írták neten, de persez ők távol élnek tőlem. Élőben nem láttak.


Egyetlen egyszer élőben is mondta nekem egy lány, hogy aranyos vagyok, mert voltak szemezések meg vannak most is lányokkal.


Volt két esetem, amikor a lányok még után is fordultak az utcán. Bár nem tudom, hogy azért nézhettek, mert tetszettem nekik vagy, mert iszonyat ronda vagyok.

2012. márc. 13. 20:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem kell kóla, ha nem kő!! Egyébként ezt tényleg ne mondd nekik! És amíg magad alaul értékeled, addig nem sok esélyed van.
2012. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ronda lennél, akkor vagy nem néznek vagy a mocskok kiröhögnek.
2012. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!