Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókolózás mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás mindenkinek ösztönből jön? Csak én vagyok a béna?

Figyelt kérdés
Nekem az első elég furára sikeredett.. Aztán a nap folyamán egyre jobb lett, de valahogy nem az igazi. Miért nem tartanak erről leckét??
2012. márc. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
akivel igazán vonzódtok egymáshoz,azzal menni fog,ne aggódj
2012. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi olyat érezned, mind dugásnál...

Azért csókolsz valaki, emrt szereted, mert jó érzés..Csak nem úgy jó... Persze attól függ, ki csókol. Mert ha pacal után lenyomják a nyelvüket a torkodon + a pacal maradék mellé volt egy kis cigi is, úgy aztán marha jó.

2012. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ez a második válasz eléggé undorító lett... :D

De azért köszi!

2012. márc. 12. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre a fogam volt nagyon útban... de valamiért úgy döntöttem, hogy mégis inkább megtartom. Elég furcsa volt még egy jó darabig, de közben meg nagyon jó is. Imádok hosszan smárolni egy csajjal, valami eszméletlen :D
2012. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés lenne: Mit csináljak, ha a másik kicsit "tolakodó" meg túl.. "gyors"?

Mert megbántani nem akarom

2012. márc. 12. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szépen megbeszéled vele a dolgokat. Ha szeret, meghallgat téged. Ha nem, akkor csak a dugásra megy.
2012. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd át az irányítást, és késztesd lassabb menetre. Azért ha kezdeményezi, illik belemenni, de bármikor megszakíthatod te, nem kell megvárni, hogy ő fejezze be. De meg is mondhatod neki, csak az rosszul esne neki az biztos, tehát inkább csak próbáld meg egy kicsit te szabni a tempót a dolgoknak
2012. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem voltam vmi ügyes az elején. Mondjuk még most sem vagyok profi (igaz, kb. 2 hete "gyakorlom"), de barátom szerint egyre ügyesebb vagyok. :)
2012. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Örülök neki... :)

Hátha én is belejövök!

2012. márc. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!