Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás közben ti átölelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben ti átölelitek egymást?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyok együtt egy fiúval, elköszönéskor mindig megcsókol. De csak állunk egymással szemben, nem karol át, v. ilyesmi. Én múltnap a nyaka köré raktam a kezeimet (nem tudom máshogy leírni), ő meg magához húzott. De ez egy alkalommal volt. Nem akarok annyira nyomulni, de olyan jó lenne, ha átölelne közben. Persze, csak pár napja vagyunk együtt, szóval még nem csókolóztunk sokszor. Később biztos máshogy lesz ez.
2012. márc. 7. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó érzés ha közben fogja a másik a hátad / átkarol.
2012. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egy csók bármilyen pozícióban jól tud esni... :)
2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
nem, minden esetben fenntartok bő 1 méteres távolságot az illetővel.
2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csak nem akar sztem nagyon nyomulni v nemtom... sztem karold ár mindig a nyakát, aztán ez megszokódik...
2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Neki is jólesik, ha megöleled, meglehet, hogy rád vár.

Az én barátom is szokott ilyet csinálni, mert szereti, ha kezdeményezek (bármiben), de nem mondaná ki, hogy mit szeretne a világ minden kincséért sem, inkább rávezet :)

Példának okáért: a kapcsolatunk elején elég félénk voltam különböző okokból, és még a csókot sem kezdeményeztem, mindig ő csókolt meg engem. Egyszer aztán ezt megunta, és maximum szájrapuszit kaptam tőle... Egy idő után kezdett furcsa lenni a dolog, így hát túlléptem a gátlásaimon, és kicsit felturbóztam azt a szájrapuszit ;) Ekkor anygali mosollyal közölte, hogy "na látod, megy ez neked is!" :)

2012. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amikor átkaroltam a nyakát, akkor mosolygott picit (mivel ekkor már csókolóztunk, ezért csak hallottam, h. nevet picit, de nem kinevetett, csak szerintem meglepődött, de tetszett neki), és utána magához húzott. De elég tapasztalatlan vagyok még pasik terén, szóval nem mindig tudom, h. mi lenne a jó "megoldás".
2012. márc. 7. 15:21
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert így olyan fura érzés, h. csókolózunk, de egymáshoz sem érünk. Persze a csók maga nagyon-nagyon jó vele. :)
2012. márc. 7. 15:23
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert még kis bénák vagytok. Pár év múlva már szaggatjátok egymásról a ruhát fél perc smárolás után.
2012. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk bénák. Én kicsit félénkebb, meg tapasztalatlanabb vagyok, de ő már tapasztalt. Lehet, h. tényleg nem akar annyira nyomulni.
2012. márc. 7. 15:26
 10/18 menta34 ***** válasza:
Kérdező: lehet, hogy tapasztalatlan vagy félénk a fiú. Szerintem miután elkezdtétek a csókot mond neki, hogy ölelj át és szoríts magadhoz, mindkettőtöknek tetszeni fog:)
2012. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!