Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás közben ti átölelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben ti átölelitek egymást?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyok együtt egy fiúval, elköszönéskor mindig megcsókol. De csak állunk egymással szemben, nem karol át, v. ilyesmi. Én múltnap a nyaka köré raktam a kezeimet (nem tudom máshogy leírni), ő meg magához húzott. De ez egy alkalommal volt. Nem akarok annyira nyomulni, de olyan jó lenne, ha átölelne közben. Persze, csak pár napja vagyunk együtt, szóval még nem csókolóztunk sokszor. Később biztos máshogy lesz ez.
2012. márc. 7. 15:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:) Hát csókolózás közben nehéz megszólalni. De majd megmondom neki.
2012. márc. 7. 15:40
 12/18 menta34 ***** válasza:
100%
úgy értettem, hogy lekapcsolódsz a szájáról és hátrálsz 3-4 centit és akkor már tudsz beszélni, majd ha megkaptad amit kértél mehet a visszakapcsolódás :)))
2012. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


:) Hát csókolózás közben nehéz megszólalni."


Az attól függ, milyen csók. Nem kell minden alkalommal a torkáig benyalni, létezik a puszilkodós csók is... ilyenkor egy-egy elejtett fél mondat nagyon odaillő tud lenni! :)

2012. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Dögi ***** válasza:
A barátnőmmel legtöbbször átöleljük egymást vagy ha nem is ölelem át akkor megsimogatom az arcát, fülét, haját amikor csókolózunk. Talán nem is volt olyan alkalom hogy az ajkunkon kívül más testrészünk ne érintkezett volna. Próbáljatok ki minél több dolgot hogy mi tetszik nektek, majd megy a dolog magától. 22/F
2012. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha még csak pár napos a dolog, akkor szerintem csak nem akart nagyon nyomulni, és azért nem ölelgetett közben.
2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem friss a dolog és azért nem. Majd belerázódtok. Amúgy meg te is magadhoz húzhatod. Én szeretem fiú létemre ha a barátnőm képes kifejezni magát szavak nélkül is.
2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megfogadom a tanácsaitokat. :)
2012. márc. 8. 07:54
 18/18 anonim ***** válasza:

én átölelem,ő a popsimat simizi,nekem még nemvolt ehhez bátorságom.

16/l

2012. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!