Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a kezemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigivagyok kérdése:

Mit csináljak a kezemmel csókolózás közben?

Figyelt kérdés
nemrég volt csak az első csókom, de azóta megint smároltam fiukkal és nem tudom, hogy mit csináljak a kezemmel. simogassam az arcát vagy mi? ha a haját kezdem el *túrni* akkor nem fog haragudni amiatt, hogy összeborzolom a haját?

2012. márc. 7. 03:37
 1/10 .schwulbini. ***** válasza:
53%
köss sálat!
2012. márc. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

öleld át markolj rá a fenekére....

Vagy ha a csókot más is fogja követni akkor a farkát is megfoghatod.....

2012. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Az hogy mit csinálsz a kezeddel csók közben sokmindent kifejezhet.

1. ha a mellkasára teszed és enyhén taszítod nyilván azt jelenti hogy nem akarsz vele lenni de nem tudsz ellenállni annyira vonzó számodra

2. ha a seggét vagy a farkát markolászod azzal csak annyit mondasz el hogy le akarsz feküdni vele minél hamarabb

3. a hajbatúrás is hasonló dolgot TAKAR, ezzel csak utalsz rá hogy vonzó (és nem csak a személyisége), bunkó egy pasas aki ezért kapja fel a vizet, mert a hajába túrsz (én kifejezetten szeretem ... persze nem egy bevásárlóközpontban ahol utána mindenki megbámul mert kócos vagyok).

4. Arcsimogatás: napjainkban sok fiúnak szüksége van egy kis gyengédségre, ezzel fejezed ki, hogy szereted az illetőt


Na kapásból ennyi jut eszembe. Viszont neked kell érezned , hogy mit szeretnél tenni. :) ezek általában meguktól jönnek, tehát ne parázz. :) Mondjuk simogathatod még a hátát is, aztán ez a simogatás is lehet több féle. :) A titok az egészben hogy érzéssel csináld és ne görcsölj rá. :)


Az egyetlen idegesítő dolog szerintem amit csinálhatsz az hogy semmit sem csinálsz. :) Pláne ha a fiú kezdeményez.

2012. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Piszkáld az orrát,azután kend bele a pólójába.
2012. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
közben még foghatod a kezét! :D és amúgy ő mit szokott csinálni kezével?:D
2012. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat. :D a fiú csókolózás közben a fenekemet vagy a derekamat fogja és simogatja.
2012. márc. 7. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
3%

"nemrég volt csak az első csókom, de azóta megint smároltam fiukkal"

Tehát ribi vagy. Fogd meg a bugyidat és told le!

2012. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

te hogy jössz ahhoz, hogy leribizel?:O ki vagy te b@zdmeg valami tökéletesség aki ilyen h*lyeségeket von le apró dolgokból?!

amúgy meg ha nem tudsz normális kérdést írni akk semmi keresnivalód itt.

ja és még valami! csak 3 fiúval smároltam ÖSSZESEN úgy hogy ne nekem mondd h ribi.....

2012. márc. 7. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
öleld át, kulcsold a nyakára - Én személy szerint az utóbbit szeretem a legjobban.
2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"amúgy meg ha nem tudsz normális kérdést írni akk semmi keresnivalód itt. "

te gyökér NEM kérdést írt ki hanem VÁLASZOLT a te kérdésedre... xDDDDD

2013. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!