Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek vele? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban akibe bele vok szerelmesedve- mikor meglátom lesütöm az arcomat és elsietek. Nem merek a szemébe nézni, de meg sem bírom szólítani. A pletykás barátnőmnek elmondtam h tetszik és most az egész suli azon rágódik. Ő velem egykorú ( a fiú) de én nem értem. Megszólítsam? És ha igen hogy?

Nem vagyok egy ronda lány, ez csak onnan gondolom h az ismerőseim ilyen megjegyzéseket tesznek.: "Olyan szép az arcod" "Van neki egy gyönyörű lánya (én)"

Adjatok tanácsot pls.


2012. márc. 12. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Mikor meglát ő is egyből rám néz
2012. márc. 12. 17:24
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Képet... Ha olyan csodás vagy mi is szeretnénk benned gyönyörködni :D
2012. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves vok :) Velem is volt ilyen.Eleinte én is féltem, de rájöttem h nincs okom rá :$ és hát elmondtam neki!Megérte! már másfél hónapja járunk :D amugy meg beszélgess vele, vagy ha nem mersz, akkor irj rá fészen! :P Mit veszíthetsz vele?
2012. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadónak köszönöm a tanácsot.

Az elsőnek meg üzenem h ne írjon ha csak ennyire telik tőle. Inkább nézzen tükörbe ha még van olyan ami épp.

2012. márc. 13. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes! Én is 14 éves vagyok. Ugyan így vagyok (voltam). Megmondtam neki, talán túl korán de mivel én lány vagyok ő meg kicsit "régimódi" fiú kicsit furcsállta, hogy egy lány vall neki szerelmet, de azóta sokkal jobb a kapcsolatunk és rengeteget beszélgetünk meg találkozgatunk :D Én elég hülyén mondtam meg neki xD Megkérdeztem, hogy neki bejön-e valaki és aztán elmondtam neki, hogy nekem ő jön be :D ♥
2012. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen több önbizalmad, ne süsd le az arcod és fuss el ha meglátod.. Nem muszáj neked kezdeményezned, adhatsz jeleket is neki, és tudni fogja mit akarsz. Mindenképp növessz valahonnan egy kis önbizalmat, különben hogy működhetne az egész? Odajön hozzád, hogy elmondja tetszel neki és te elfutsz? :D 15/F
2012. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!