Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek? Mit irjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Mit irjak neki hogy kezdjek valami kapcsolat kiépíteni vele?

Figyelt kérdés
Tehát az általános suliban volt egy lány akit ugy köszönés és pár mondat alapján ismerek! Én két évvel idősebb vagyok nála már középiskolába járunk mind a ketten de másik suliba! Fb-n láttam és hát eléggé tetszik nekem! Az hogy összefutunk elég kevés rá az esély! 18/F
2011. nov. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudd meg hol lakik ha megtudtad titokban köves haza pár napon keresztül ha megvan merre szokott menni "véletlen" menyn arra és hopp találkoztál vele a többit meg szerintem te is tudod
2011. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez elég fura vmi más?

Neten mit irjak neki?

2011. nov. 16. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

mondom h "véletlen" fiss vele össze persze ezt te előre megszervezed de neki az jön le h "véletlen" volt nekem bejött pont ugyan ez volt exemmel

2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan! Csak annyit hogy szia, hogy vagy, mi újság veled. Egy kis kedvesség szerintem egyáltalán nem ciki, és nem is letámadós. Ha nekem így írna egy régi ismerős én biztos mosolyognék, és jól esne, hogy eszébe jutottam. A többi meg már majd alakul:)
2011. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!