Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen ajándékot szerettek egy fiutól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Olyat, ami szívből jön.



pl. aorta

2012. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyik típus az anyagias ....ák hát ők mindent ami drága.


Másik típusú lányok már magát a gesztust is értékelik ,hogy adsz nekik valami kis apróságot.

2012. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen ünnepelni való, akkor nem várok el tőle semmit a hétköznapokon, de ha meglep egy csokival, vagy kisebb dologgal akkor örülök neki és elfogadom. De pl. szülinapom akkor esetleg egy parfüm-persze nem drága, de nem is kínai, +egy szál virág, vagy egy nagyobb csokor virág a kedvenc virágaimmal, vagy desszert, vagy torta. Névnapra meg megint elég valami kisebb dolog is. De pl.ékszert azt nem várok tőle, tudom hogy az drága, feltéve ha nem valami bizsut vesz. 17L :)
2012. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire.

Nőnapra, Valentin-napra semmit, felesleges.

Névnapra, születésnapra saját készítésű süti (már ha van kedve hozzá a fiúnak, és ha rosszul sikerül, akkor is nagyon aranyos gesztus :) ), torta, vagy egy romantikus séta, piknik, esetleg sörözés és pizza. Szóval nem nagy dolgok kellenek, és főként nem ajándék tárgyak! Inkább a közös programon legyen a hangsúly, és azon, hogy figyelsz rá. Ugyanez érvényes évfordulókra is nálam.

Karácsonykor is inkább aktuálisan hasznos apróságoknak örülök (multivitamin, hiányzó krémek, ilyesmik).

2012. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nőnapra kaptam egy üveg nagyon finom illatú fürdősót, körberakta a párom a fürdőkádat mécsessel, együtt fürcsiztünk, és egy hosszas masszírozást is kaptam. Ezek mellett a virág eltörpül, én annak örülök, ha együtt vagyunk, ha együtt csinálunk dolgokat, ezeknél több nem kell :-)
2012. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább magát a gesztust értékelem. Nem érdekel mennyibe került, ha ötletes az sokkal többet dob rajta.
2012. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
48%
vibrátort
2012. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha vacsorát készitek neki??? sztem az is jó!!! :)
2012. márc. 12. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az ajándékokat, mert tudom, h nem szívesen adják
2012. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az is jó, sőt...ha rendes lány akkor nagyon örülni fog neki, főleg ha finomat és olyant készítesz amit szeret..:)
2012. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!