Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem nem megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés

Csomó olyan kérdés van itt hogy pl.: "hol tudnék csajozni,"

és akk jönnek a válaszok hogy: házibuli, kocsma, uszoda, pláza, könyvtár, strand, sportpályák stb stb...

Én régebben nem jártam szinte sehova, gondoltam ez a gond. az utóbbi másfél évben viszont hetente akár 3-szor 4-szer megyek haverokkal vagy egyedül "szórakozni", és mégse változott semmi.

Soha nem látok egyedül vagy kisebb társaságban lányokat, akikkel lehetne ismerkedni. Soha nincs olyan alkalom pillanat amikor azt tudnám mondani hogy most oda lehet menni és megismerkedni vele/mondani neki valamit stb..

Szóval attól hogy járok ide-oda semmi nem változik azon kívül hogy így érzem is hogy nyomorék vagyok....

Szóval csak én vagyok így ezzel?

légyszíves értelmes válaszokat, beszólásokkal ne fáraszd magad.


2012. márc. 11. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak neked.
2012. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy nyomorék. Nehéz a mai világban ismerkedni. az a baj a bulikkal hogy a csajok 90%a szórakozni akar, 10% meg pasit. Pasik 90%a meg csajt akar, 10%a meg szórakozni.


Nos olyan lány aki szórakozás miatt megy, nem fog pasizni.


Az igaz hogy mindenhol lehet ismerkedni, de ugye senkire sincs ráírva hogy szabad vagyok lehet próbálkozni.


Nehéz ügy, de azért akadnak véletlenek. Próbálkozni kell.

2012. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem próbálkozni kell, hanem csinálni és előbb-utóbb jó lesz.


Meg mi az, hogy a "mai világban" nehéz ismerkedni? Régen olyan könnyű volt mindenkinek? Ja, persze, a család előre kijelölte a leendő házastársat, vagyon alapján, tök romantikus, ma is így kéne... :D

2012. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ma is így kellene!


Régen azért volt ez hogy ne háborúzzanak, avagy megmaradjon a vérvonal. Ma már nincs vérvonal, mindenki azzal dug akivel nem szégyell.

2012. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!