Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az véletlen, hogy úgy megy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az véletlen, hogy úgy megy el egy fiú mellettem, hogy hozzámsimul?

Figyelt kérdés
ha amúgy bőven lenne hely és elférne?
2012. márc. 1. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az véletlen hogy ilyen baromságokat kérdezel ?
2012. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De annyira jó, amikor lányok ezt csinálják... :D Sajnos gimi óta nem volt velem ilyen.
2012. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak véletlen, most véletlen neked ment mert úgy lépett. nekem legalábbis sosem jutna eszembe hogy kb hozzásimuljak elmenés közben egy csajhoz.

szerintem szar ötlet csajozáshoz XD

2012. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen teljesen véletlen.:-)
2012. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy másik eset:mi van akkor,ha arrébb állok az útból,hogy el tudjon menni tőlem,tehát csináltam neki helyet, de így is hozzámér?
2012. márc. 1. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki ,és érezni akarja az illatodat és igy karja felhivni magára a figyelmedet.Legközelebb gáncsold el.:-)
2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kancsal. Nincs szemüvege? Lehet nem tudja rendesen felmérni a távolságokat.
2012. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Legközelebb gáncsold el"..... :D

(Ha meg rosszul esik, külön jó, mert majd rajzolhatsz emlékbe a gipszére - máris van közös téma) :)


Nyilván nem véletlen, de azért nem árt, ha elolvasod a Testbeszéd c. könyvet. Bár asszem ez pont nem egy tárgyalt esete a műnek, de semmiképp sem árthat, annak alapján, h ilyen kérdést teszel fel.

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Én fiú vagyok és szoktam ezt csinálni :D

De ugyebár erre nincs sok alkalom ,hogy épp egy "szűk szorosban" találkozunk akkor általában a kiszemelt lánnyal bedobom :D

2012. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul, akkor nem véletlen. A kérdés az, hogy mást sem kikerülni vagy csak téged.
2012. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!