Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem tudom hogy:Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom hogy:Ez baj? Vagy most normális dolog? Nem leszek ettől ribi?

Figyelt kérdés
Van egy fiúú akivel mostanába nagyon jól elvagyunk...a fiúnak tetszem és nekemis a fiú komly kapcsolatot ősem akar és én sem...nem akarunk komolyan járni,hanem csak élvezni hogy együtt vagyunk(csak simi,puszi)!
2009. jún. 10. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hány évesek vagytok?
2009. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Ez pont az a viselkedés ami a ribancság csodás útjára vezet...
2009. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%
Igazat adok az előttem lévőnek ! Ez pont azt jelentheti hogy jó úton haladj a felé hogy ribanc legyen belőled.Csak egy tanács ha elfogadod.HAGYD KI TALÁLSZ ENNÉL JOBBAT IS, NE SÜLLYEDJ LE IDÁIG!
2009. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

szerintem az ég világon nincs abban semmi baj, ha érett fejjel, tehát nem 13-14évesen, és úgy hogy nincs kapcsolatotok a másik mellet, együttvagytok. egyszer élünk, élvezni kell, ettől még nem leszel ribanc. van pár régebbi kérdés ugyanezzel kapcsolatban, ott nem érkeztek ribancos válaszok a kérdezőnek, kb ezt írták oda is mint én:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont arra lennék kíváncsi,hogy miért nem akarsz komoly kapcsolatot!?Talán félsz vmitől,v a szüleid mást szemeltek ki neked?:P

Pusssssy:):):)

Tudom,h ki vagy!

2009. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ugyan...ha az akar lenni egészségére! kellenek olyan csajok akik után a faszik rájönnek hogy talán nem csak az ilyenekből áll az élet...meg hogy végülis éljék az életet...aztán meg megállapodjanak egy nem ilyen csajnál...mert valaki olyat keresnek aki értékesebb...na válassz ki akarsz lenni...
2009. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen félek komoly kapcsolatba vágni...főleg mivel 14 évesen minenki lefelé beszél a haverkodásről meg erről eg arról de nemcsinálnák hülyeséget!A szüleim aszszem megbíznak bennem(ritkán nem) de egyre jobban érzem azt h még nemvagyok felkészülve egy kmoly kapcsolatra....ucssó válaszolónak hát jó neked!!! na pussssyyyy... :)
2009. jún. 10. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem kéne egyből neki ugrani, hogy ribanc...

Én együtt érzek, mert én is féltem egy komoly kapcsolattól, és nekem is volt olyan, hogy nem jártam a sráccal, csak "élveztük, hogy együtt vagyunk"

Ribanc az, aki mindenkivel összefekszik, aki meg csak egy emberrel van "úgy", mert nem tudom pontosan, mit csinálnak, az nem ribanc...szerintem...

2009. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha simogatjak egymast meg smarolnak attol meg nem lesz ribanc,csak egy fiuval csinalja,ha neki ez tetszik akkor haggyatok ot beken,ettol meg nem ribanc,majd akkor hogy ha minden fiuval lefekszik
2009. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szerintem ez egyfelol termeszetes .ojan esetbe mint a szerelmi banat

.vagyis mint h drogfhoz fojamodj,vegyele elo egy l bort azt meg wszoszerint irany az ejszaka...szorakozz egy ket sraccal,azt meg minden jo,csak ugyej ne tulsojkat mer meg feltamad az onbecsulesed h ribanc vagy.de ha nem ez a hejzet akor szemetseg a sraccal szembe

2009. jún. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!