Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már egy ideje ismerkedek a probléma csak az hogy elég messze lakunk egymástól. Most megkérdezte hogy nem szoktam e néha abba a városba menni ahol ő lakik. Írtam neki hogy nagyon ritkán de az igazság az hogy akár már most elutaznék hogy láthassam csak nem tudom hogy ezt hogy írjam meg neki.
2012. márc. 11. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha nem tudod mit írj neki, akkor szerintem kár a gőzért!
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babánlány ***** válasza:
Pont így!!! Mondd,hogy szeretnél vele találkozni,beszéljetek meg egy időpontot és menj el hozzá. Ennyi!
2012. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mit szeretnél vele.Ha komolyabban is meg akarod ismerni,akkor számolj azzal, hogy első talinál meg fog neked nagyon tetszeni,és nehezen bírod ki, hogy ritkán láthasd...
2012. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!