Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha 4. randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 4. randi után nem hív v nem ír rám akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés
tudnom kéne mert nem csak vele randizok , és ő a legszimpatikusabb , de ha nem akkor kialakítanák a másik személlyel egy kapcsolatot mert ő már nagyon nyíltan a tudomásomra hozta hogy szeretné ha a barátnője lennék
2012. márc. 10. 18:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
miért te ha nem kellesz annak akit akarsz akkor örökre bánkódsz miatta ? vagy igyekszel találni mást?
2012. márc. 10. 22:10
 12/23 anonim válasza:

természetesen nem ,ne haragudj rám de véleményeket kértél.

ÉN csak azt nem értem miért van két fiú belekeverve....egyforma jó nem lehet mindkettővel.

Én csak azt tanácsolom, ha elfogadod, hogy légy egyenes elsősorban magaddal.Ha úgy érzed a 2. fiú nem üti meg a számodra kívánatos mércét akkor ne kezd vele, mert becsapod önmagad.....és ŐT is.Sok szerencsét kívánok.

2012. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el a kérdezőt, mert kicsit hasonló volt a helyzet velem is. Volt egy lány, akivel jóideje kínlódtam, végre randiztunk, és aztán mindig kitért a következő találkozás elől valami "jó" indokkal. Közben képbe került egy másik lány. Adtam a "régi lánynak két napot, hogy valami érdemleges dolog történjen, (értsd: jelét adja, hogy akar valamit) aztán mivel ezt nem tette meg, az új lányra koncentráltam. Nyáron lesz az esküvőnk. Kicsit más persze, hiszen őt akkor még nem ismertem, ő nem B-verzió volt. Inkább úgy fogalmaznék, hogy beláttam, az elsővel nem lehet semmit kezdeni, így továbbléptem.
2012. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

#13 nem ítélem el én sem.

egyáltalán , sőt csak óvni szeretném.

Gratu a lagzihoz.

Szerintem érdemes lenne azt is tudni, hogy mi történt a négy randi alatt .Könnyebben lehetne válaszolni.

Meddig jutottak el, elsősorban nem a szexre gondolok.

2012. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mérges vagyok mert nekem tetszik ez a fiú , tegnap volt a 4. randink és azóta nem keresett fel és nem tudom hogy tudakoljam ki így hogy mi a problémája , nem akarok fölöslegesen várni rá.

Azért írtam ezt a kérdést a válaszodra mert egy kis ellenszenv jött át belőle (számomra) , persze véleményeket kértem, ezért köszönöm is a válaszod és a többieknek is!

2012. márc. 10. 22:25
 16/23 anonim válasza:

Ellenszenv?Bocs, ha kicsit nyersen és egyértelműen fogalmazok.

Hogy váltatok el tegnap?

2012. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A 2. és 3. randin csókolózás volt semmi több , de legutóbbin semmi még csak simogatások sem jöttek szóba .
2012. márc. 10. 22:26
 18/23 anonim válasza:
És ő mennyi idős?
2012. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Egy évvel idősebb : 18
2012. márc. 10. 22:30
 20/23 anonim válasza:

Lehet, hogy hülye kérdés de előfordulhat az , hogy a dupla randit bebuktad?

Megtudhatta valahonnan?

2012. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!