Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha 4. randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 4. randi után nem hív v nem ír rám akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés
tudnom kéne mert nem csak vele randizok , és ő a legszimpatikusabb , de ha nem akkor kialakítanák a másik személlyel egy kapcsolatot mert ő már nagyon nyíltan a tudomásomra hozta hogy szeretné ha a barátnője lennék
2012. márc. 10. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
17
2012. márc. 10. 18:26
 3/23 anonim ***** válasza:
Tud róla, hogy mással is randizgatsz? Szerintem írj rá te. Ne kérdezz rá semmire, csak érdeklődj! Az ilyen összejövés előtt álló párok még sokat agyalnak, hogy "nem írok rá, hogy lássa, nem futok utána", meg "ha akar valamit, akkor majd ír magától", stb.
2012. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem tud róla , erre én is gondoltam csak az a helyzet hogy eddig mindig irt ahogy feljött netre ,

arra gondoltam megkérdezem tőle hogy mi a terve velem kapcsolatban és hogy az őszintét mondja mert van egy másik srác is a láthatáron és ha komolyan gondolja velem akkor őt hagyom , de inkább tisztázzuk hogy most mit akarunk a másiktól..

mit gondolsz hülyeség lenne?

2012. márc. 10. 19:06
 5/23 anonim ***** válasza:

hát én kerestem a jelenlegi barátnőmnek a jeleit hogy bejövök neki és ha már egy kis jel volt (pl ő írt rám) nagyobb lett az önbizalmam és a 4. randinál léptem :)

szerintem jelezd neki hogy te szeretnél tőle többet mint barátság és lépni fog,vagy ha kicsit tutyimutyi és nagyon kell neked, kapd le :D tuti örülne mert ha nem akkor nem ment volna el veled sehova :P:) 19 F remélem segítettem

2012. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne mondj neki olyat, hogy van más is a képben, mert esetleg azt gondolja, hogy neked csak az a fontos, hogy legyen valaki, tökmindegy, ki! Van, akinél bejön az ilyen kényszerítőzés, van, akinél épp az ellenkezőjét éred el vele. Ha valóban ő kell, akkor ne kockáztass! Írj neki, és ha két napig nem reagál, akkor mehet a B-verzió.
2012. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Bocs ha megbántalak, de én nem lennék a srác helyébe...te örélnél neki, ha nincs ló jó a szamár is alapon lennél részesse egy kapcsolatnak?
2012. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
bocs örülnél (elírtam)
2012. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

teljesen jó a megállapításod , de én szeretnék már valakit magam mellé , és igazából ha azt nem kaphatom meg akit a legjobban akarok akkor kell a ranglétrán a következő utána h legalább felejtsek és talán ő fog a helyébe kerülni egy idő után .

valahogy pedig meg kellene kérdeznem tőle hogy hogy gondolja ezt csak nincsen rá megfelelő kérdésem olyan amire ha válaszol tudom hogy a szín tiszta igazat mondja

2012. márc. 10. 21:52
 10/23 anonim válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Bocs de kicsit zavarosan fogalmazol....én különben a szamár szerepet a ranglétrán következőre gondoltam.

Igazságtalan vagy , és őnző ...kicsit gondolkodj el TE mit éreznél ha valaha kiderül, hogy csak felejteni kellesz vagy mert nem volt jobb.PLáne , hogy azt irod később talán még betöltheti a szerepét.

Az sem helyes hogy egy letisztázatlan kapcsolat függővé teszi az kapcsolataidat.Miért nem az alapján döntesz , hogy milyen lenni ezzel a 2.sráccal.Ha nem érzed magad jól vele akkor teljesen mindegy ? a rangsorban.

2012. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!