Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemet mondtam egy mozira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemet mondtam egy mozira egy srácnak mert nem ismertem annyira és most megtetszett. írtam neki, hogy összefuthatnánk meg sajnálom a mozit de nem írt rá semmit csak azt, hogy nincs miért bocsánatot kérnem. Most mi van ilyenkor? írni nem ír nem értem

Figyelt kérdés
(előtte tök jót beszélgettünk)

2011. dec. 12. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ncore-on már biztos fent a film.
2011. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem baj, ha nem érted, majd egy-két év múlva megérted
2011. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem haragszik, de nem tudja azt, hogy azóta mi történt. Pontosabban, hogy tetszik neked. Írj neki, hogy szívesen elmennél vele moziba.
2011. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de most én rontottam el? lehet addigra már késő.nem igen írnak rám csak azért veszem ilyen "komolyan"
2011. dec. 12. 20:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak haverilag hívott el moziba annó, te pedig túl komolyan vetted... és most meg nem akarja, hogy azt hidd akar tőled valamit.
2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert írta, hogy meg akar ismerni mert szimpinek és aranyosnak tart. de akkor rossz embere hallgattam aki rosszat mondott róla
2011. dec. 12. 20:54
 7/21 A kérdező kommentje:
és ezért mondtam nemet.
2011. dec. 12. 20:56
 8/21 anonim ***** válasza:

Az örök fejtörő... Melyik filmet néztétek volna?


17/F

2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
konkrét filmről nem volt szó csak moziról.írok majd neki csak szerintem egy kis időnek el kell telnie.de lehet arra már becsajozik.
2011. dec. 12. 20:58
 10/21 A kérdező kommentje:
nagyon rossz érzés :/ tudom, hogy miattam nem jött össze. reménykedem még de félek már most :(
2011. dec. 12. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!