Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemet mondtam egy mozira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemet mondtam egy mozira egy srácnak mert nem ismertem annyira és most megtetszett. írtam neki, hogy összefuthatnánk meg sajnálom a mozit de nem írt rá semmit csak azt, hogy nincs miért bocsánatot kérnem. Most mi van ilyenkor? írni nem ír nem értem

Figyelt kérdés
(előtte tök jót beszélgettünk)

2011. dec. 12. 20:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát ha Mohamed nem megy a hegyhez akkor..... Hívd el moziba.
2011. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
szerintetek úgy jó, hogy karácsony és szilveszter között írnák neki? mert akkor lenne bőven témánk meg nem venné annyira nyomulásnak hiszen mindenki ír a másiknak, hogy boldog karácsonyt meg ilyenek... ha nemet mond akkor meghagyom.csak ez lett volna életem első randija :/ (azért)köszönök minden biztatást. jó éjt :)
2011. dec. 12. 21:55
 13/21 anonim ***** válasza:
Írj rá most, ne szarozz, elmegy melletted az élet
2011. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik önérzetnek. Az elhívás többek között azt szolgálja, hogy megismerjétek egymást. Te elutasítottad és most benyögöd, hogy ja bocs, mégis kellenél. Ezzel nem is lenne baj, de annyira nem méltatod még most sem, hogy személyesen közöld vele. Helyetti írogatsz és még te vagy kiakadva, hogy nem ír.

Remélem elhajt a p.csába. Ha pedig kell valami, akkor emeld fel a s.gged és tegyél konkrét lépéseket, de személyesen.

2011. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ez az :/ tettem konkrét lépéseket és tisztáztuk, hogy nem haragszik. akkor nem csak nekem kéne lépnem...
2011. dec. 13. 16:43
 16/21 anonim ***** válasza:
Hánnyszor is lépjen?:) Egyszer már elhívott téged moziba nem? Nem gondolod azt, hogy nem tudja mit is akarsz tőle valójában?
2011. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát én írni általában én írok neki. és szerintem érti, hogy nem a két szép szeméért írok neki. a mozit megbeszéltük, hogy nem haragszik és elhívtam de nem mondott rá semmit témát váltott. még egyszer írok neki és ha nem hát nem...
2011. dec. 13. 16:53
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon rosszul esett neki vagy már bátortalan lett az eset után. Egyszer lépet és ez azt jelenti, hogy tud lépni. Van oka amiért ilyen.
2011. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
lehet, de én is azért vagyok távolságtartó mert előtte volt egy srác aki bár plátói volt de jóval többet éreztem iránta barátságnál és tavaly halt meg :/ de eldöntöttem, hogy elmondom neki, hogy nem közömbös számomra és elhívom. nem fogom még egyszer elrontani :( egyszer élünk
2011. dec. 13. 17:27
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem azért, mert rosszat hallottál erről a srácról
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!