Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez szakító ok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel randizgattok egy pasival, majd amikor szexre kerül a sor és levetkőztök, meglátjátok, elég hogy szeplős a válla. Szakítanátok ezért?

2012. márc. 10. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány ilyen egetrengetően nagy probléma miatt szakít veled, akkor örülj neki, hogy nem kerültél közelebbi kapcsolatba azzal az idióta csajjal...
2012. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az exem válla is szeplős volt, én még szexinek is tartottam :)
2012. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
örülnék ha ez lenne a legnagyobb problémám a párkapcsolatomban... :D
2012. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Én pl. imádom a szeplőket.


23L

2012. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
miért, téged ennyira zavar, ha egy lány válla szeplős?
2012. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát engem nem, de ez abszolút nem férfias, míg egy csajnál aranyos is lehet
2012. márc. 13. 16:20
 17/19 anonim ***** válasza:

Pfff, azért mennyire kell már felszínesnek lenni ahhoz, hogy valaki ilyen miatt szakítson veled?

Barátom háta is szeplős, de egyáltalán nem zavar. Neki ilyen a bőre és kész, sok mindent nem tud tenni vele.


Hidd el, ha valaki ezért szakít veled... hát legyél hálás, hogy megszabadultál tőle. És most ezt nem úgy írom, hogy én egy bűnronda csaj vagyok, akinek minden mindegy, és bármi jó. Igényes vagyok, meg minden, de ez tényleg olyan... semmiség.

21L

2012. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Most elképzeltem, ahogy meglátom barátom vállát szeplősen.


Eszméletlen szexi!

2012. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem a szeplő irtó szexi tud lenni. Fiúkon is, lányokon is. Ha megbarátkozol vele, és úgy állsz hozzá, hogy az a szexepiled, senkinek nem fog eszébe jutni, hogy emiatt szakítson. Mondjuk szerintem egyébként sem. Nekem vörös a hajam, szeplős a bőröm (nem nagyon durván azért), de ez általában bejön a srácoknak/férfiaknak. Jártam vörös sráccal, aki iszonyúan szeplős volt, és nekem speciel kifejezetten tetszett. Nemrég találkoztam az egyik kedvenc zenészemmel, aki még csak nem is annyira fehér bőrű, mert latin, és ő is eléggé szeplős... talán mondanom sem kell, hogy totál odavoltam, hogy ilyen közelről láthatom...

Nem vagyok őrült meg nem vagyok kifejezetten szeplő-mániás, csak azt akartam mondani, hogy buta az, aki ilyesmi miatt szakít, szóval ne aggódj emiatt!

23/L

2012. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!