Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha buliba mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha buliba mentek előtte mindig "fazon-igazítotok"? Ki tudja hogy alakul-ra gondolva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 11:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14:02-ott a pont.
2012. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem beletapostam a prűd lelkecskédbe? :D Többre viszem, mint te valaha is fogod, és szebb csajokkal szexelek, mint te valaha is leszel. Szép napot :)
2012. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Lol, itt van megint az 54%.

Nyugi, soha életében nem volt még nővel, ez az egyetlen sikerélménye csajokkal, hogy itt beszólogathat nekik:D

2012. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
54%-os néha csaj, néha férfi, de mindig mindenkinél jobb.
2012. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem beletapostam a prűd lelkecskédbe? :D Többre viszem, mint te valaha is fogod, és szebb csajokkal szexelek, mint te valaha is leszel. Szép napot :)


Szánalmas vagy és csak nevetni tudok rajtad! :D :D

Csak szeretnéd azt hinni, hogy vagy valaki. Egy nagy Casanovának képzeled magadat, közben meg lehet, hogy csak dumálsz.

Ne aggódj, nem is szeretnék olyan lenni, mint azok, akiket te megfektetsz. :)

2012. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24%

Valószínű, hogy 1 db 54%-os van az egész oldalon, ugye IQ huszárok? :D


utolsó: Prűd vagy és csak nevetni tudok rajtad! :D :D

Én kiélvezem az életet, te meg egy vérbeli prűdhöz méltóan házasságig ne is szexelj, sőt utána se :D

2012. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg nem csak egy van, de a stílusod alapján egyértelműen kiderül, hogy te vagy az a troll.
2012. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, hogy legyen egy jó napod, legyen igazad és csak azért hogy örülj, nyomtam egy zöld kezet. :) Én tudom, hogy nincs igazad, meg szerintem még jó pár ember ezen az oldalon, de ha ennyire csőlátásű vagy, azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Mások a nézeteink.


Egy árva szóval nem mondtam, hogy azt a nézetet vallom, hogy házasságig ne szexelj, ezt nem tudom melyik kisujjadból szívtad ki.


Élvezd, ha neked ez az élet, hajrá, így tovább és remélem a nemesebbig testrészed is bírja a strapát.


Ja és én jobban nevetek rajtad. :D :D

2012. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%
A vitát nem volt kedvem elolvasni. Igen, én mindig "igazítok fazont', de nem azért, mert valamire számítok, hanem mert így érzem magam jól.
2012. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Nahát ez igaz. Én is úgy értettem a nemleges választ, hogy nem azért igazítok fazont hogy buliba esetleg történhet valami, hanem akkor amikor már nem kényelmes ha megnőtt.


Szánalmasak egyes pasik, amikor írjuk hogy nem csináljuk orrba szájba mindenkivel akkor prűdek vagyunk, ha egy csaj megteszi akkor már ribi. Aztán meg kérdésben felteszik, hogy ők milyen normális pasik és miért nem áll velük senki szóba.

2012. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!