Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha buliba mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha buliba mentek előtte mindig "fazon-igazítotok"? Ki tudja hogy alakul-ra gondolva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 11:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%

én akkor nem szoktam, viszont egyszer hoztam fel eddig egy idegent magamhoz, de mivel nem voltam frissen szőrtelenítve, ezért nem volt semmi, csak együtt aludtunk :D

másnap este megint átjött (akkor már fazon-igazítottam) és szexeltünk.

ez kb másfél éve volt, azóta együtt vagyunk :)


21L

2012. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nekem nem fér bele egy alkalmi kapcsolat egy buliban úgyhogy felesleges. Az olyan csajokat akik rendszeresen belemennek ilyen ki tudja hogy alakul dolgokba szokták ribancnak hívni.
2012. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
nem is gondoltam volna, hogy ilyen igénytelenek a csajok...én fiú létemre ha megyek egy buliba, akkor mindenhol megborotválkozom...
2012. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért igénytelenek, mert nem hajlandók megdugatni magukat a szórakozóhely mellékhelyiségében? Gratulálok, fiacskám...
2012. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

jah, most mindenki játssza itt a szüzikét...

létezik olyan, hogy házibuli, ahol jobb esetben akadnak szobák. és ha párban vannak, akkor nem akárkivel fogja magát "megdugatni"! köszöntem édesanyám!

2012. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Leülhetsz fiam, egyes.

1. nem vagyunk igénytelenek

2. a kérdés nem arra vonatkozott, hogy mi van házibuliban

3. van aki nem csak játssza a ,,szüzikét", hanem az is, ennek ellenére higiénikus

4. bocs, hogy nem azért megyek buliba, hogy megfektessenek, hanem azért, hogy jól érezzem magamat

5. ezért nincs, olyan, hogy ki tudja, hogy alakul helyzet

2012. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig megigazítom a bajszom.


19/L

2012. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"létezik olyan, hogy házibuli, ahol jobb esetben akadnak szobák. és ha párban vannak, akkor nem akárkivel fogja magát "megdugatni"!"


1. Nem házibuliról volt szó.

2. Házibuliban sem dugatnám meg magam, sem idegennel, sem a barátommal. Egész egyszerűen szerintem nem odavaló. Én baromira nem örülnék, ha tartanék egy házubulit és az ágyamban kefélne ez-az. Nem akarok használt kotonokat sem látni a lakásomban, nem akarok ondófoltokat a takarómra.

3. Ha a barátommal akarok vhol szexelni, akkor nyilván rendbe teszem magam előtte, de nem ez volt a kérdés.

4. Ha esetleg mégsem lennék tökéletesen csupasz, a barátomnak úgy is megfelelnék.

2012. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

szóval ha a válasz nem, akkor szűzikék vagyunk, ha pedig igen, ribik? ajj de jó ez a két véglet, ez bizony sajnos megint elégtelen.


válasz a kérdezőnek: nem gondolok ki tudja mire, mert én sem vagyok olyan könnyen kapható. azért megyek bulizni, mert a barátaimmal akarok lenni, táncolni, énekelni és jól érezni magam. nem pedig pasikat felszedni.

2012. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

,,Ennyi prűd csajt egy helyen. Még szerencse, hogy a legtöbb jó sunci nem ilyen :D Én ugyan nem lány vagyok, de mindig megigazítom, és sokszor nem is feleslegesen ;)"


Persze, most már prűdek vagyunk...nagy a szókincsed, egyre jobb vagy, a stílusod, meg egy modortalan embert sejtet. És tudod, milyen alakkal nem is szeretnék találkozni és kívánom, hogy érezd magadat azokkal jól, akiknek nem hiába igazítod meg magadat. Sokra viszik ők is meg te is.....szánni való vagy.

Nem a véleményed miatt, mert azt elfogadom, de amiatt igen, hogy ennyire csőlátású vagy és azt hiszed, hogy az a tuti, amit te gondolsz.

2012. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!