Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira bátortalan vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bátortalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, és nem volt még barátom. Nagyon félek ismerkedni, örökké csúnyának látom magam. Ha egy buliban vagyunk és ismerkedünk a barátnőimmel, ha odajön egy fiú, biztosra veszem, hogy a barátnőim miatt jött oda, szóval alapvetően elutasító vagyok. Van egy testi fogyatékosságom, és ez szinte teljesen megakadályozza, hogy legyen önbizalmam. :S Olyan magányos vagyok.
2012. márc. 8. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Persze szia üzibe leírod mi az??Meg ugye küldesz képet is???Sőt már kapásból találkozhatnánk is.


Hogy mennyi kanos f@sz írogat ide.XD

Am a kérdésre válaszolva fingom sincs ,de azért egy képet küldhetszXD

2012. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kanos f*sz mi....? arról ír, hogy van valami testi gebasza, hogy mondjuk meg, hogy gáz e ha nem tudjuk mi az vagy nem látjuk?
2012. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem akarok semmit a kérdezőtől. Egyszerűen kiváncsi vagyok rá. Nem keresek párt. Itt anonim vagy, ha képet nem is küldessz, nyugodtan elmondhatod, hogy mi a baj. Ha gondolod priviben.
2012. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ha azt akarod h segítsünk muszáj írni valamit mert nem vagyunk gondolatolvasók :)
2012. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

akkor te vagy a gonosz barátnő,aki leoltja a bnőjéről a krapekokat.

és hármason még nem gondolkodtál?

egyébként meg egy profi nem mindig direktbe szokott odamenni,tehát nem a célszeméllyel beszél először,hanem a környezetét puhítja meg.

2012. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom számít-e valamit, de boldog nőnapot!
2012. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

NEM MERED elárulni egy olyan topicban amiben még a felhasználónevedet se tudjuk meg?:D

Hát ez nem félénkség, erre már külön fogalmat kéne kitalálni xD

Amúgy meg agykontroll pszichológiába fogjál bele, én is úgy győztem le a félelmeim nagy részét

F18

2012. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
egyetértek ,hogy egy kép kellene. Mert a testi fogyatékosság lehet egy sima májfolt is (már aki ezt fogyatékosságnak tekinti) de lehet 3 szemü is a hölgy. a két esetben teljesen más lenne a vélemény.
2012. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

xDDD

Pedig ha az a harmadik szem egy normális szemnek néznek ki a fejeden, engem még az sem zavarna...Sőt...

2012. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bizony, szemesnek áll a világ!
2012. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!