Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira bátortalan vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bátortalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, és nem volt még barátom. Nagyon félek ismerkedni, örökké csúnyának látom magam. Ha egy buliban vagyunk és ismerkedünk a barátnőimmel, ha odajön egy fiú, biztosra veszem, hogy a barátnőim miatt jött oda, szóval alapvetően elutasító vagyok. Van egy testi fogyatékosságom, és ez szinte teljesen megakadályozza, hogy legyen önbizalmam. :S Olyan magányos vagyok.
2012. márc. 8. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi a fogyatékosságot?

Küldj kéept magadról. Kiváncsi vagyok. Őszinte leszek veled, de normálisan válaszolok majd.

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Milyen fogyatékosság?
2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

szia. üzibe leírod mi az?:)


18f

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi vagyok rá, várom a pm et. nem kell szégyellned :)
2012. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
óóó velem ugyan ez van...talán a legnehezebb az,hogy szeressük magunkat...de meg kell tanulni..meg nem mindig a legszebb csajokhoz mennek oda,hanem odamennek akár egy kevésbé széphez is,ha vidám,és sugárzik az életkedv belőle :) hajrá!
2012. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem merem elárulni, a lényeg az, hogy nagyon zavar. Talán jobban is, mint másokat.
2012. márc. 8. 22:16
 7/20 anonim ***** válasza:

üzibe írd le:)

úgyis anonim oldal.

2012. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Küldessz egy képet privibe?
2012. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
így viszont ne várd hogy értelmes válaszokat adjunk
2012. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ez íígy igaz
2012. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!