Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik percről a másikra lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik percről a másikra lehet olyan döntést hozni hogy nem leszek bátortalan a csajozásban?

Figyelt kérdés
Jelenleg eléggé kevés kapcsolatom volt nőkkel, és az sem úgy zajlott hogy megismertem és elcsábítottam, hanem már régebbről ismertem és így könnyebb közös témát vagy bármilyen lépést tenni felé, de képes vagyok arra hogy egyik pillanatról a másikra akár ismeretlen lányokkal is akár flörtöljek?

2012. febr. 29. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2012. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A döntés neve: vodka-martini.
2012. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
A nemdöntés is döntés.
2012. febr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Persze hogy képes lehetsz,ez csakis elhatározás.Én minden új ismerős lánnyal tudok úgy beszélni ahogy akarok,itt csak az a lényeg hogy próbálj sok lánnyal megismerkedni és akkor nem lesz problémád új lányokkal beszélgetni.
2012. febr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neked hogy megy?Miről kezdesz el velük beszélni?Hogy kelted fel a figyelmét, meg az érdeklődését?
2012. febr. 29. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, fejben dől el.

Én pl. nem tudtam nyíltan beszélni a szexről az exemmel, és most az új kapcsolatban elhatároztam, hogy ezen változtatni fogok. Amikor felmerült a téma, leblokkoltam... majd emlékeztettem magam, hogy bátorság, hisz eldöntöttem, hogy most máshogy fog történni. És ment is. :)


Szóval hajrá!!!

2012. febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne sz*rj be. Megéri a punciért egy kicsit bátornak lenni.
2012. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Horst ***** válasza:

Nezd, alapvetoen csak elhatarozas kerdese! Eloszor is onmagaddal kell hogy tisztaban legyel, a sajat ertekeidet kell felismerned. Ha ez megvan, akkor nemi magabiztossagot csepegtettel onmagadba, elso fazis letudva. A masodik fazis meg tudom, hogy rohadt remiszto lehet elsore, de hidd el nem problemas. Szolits meg tok ismeretlen lanyokat uruggyel. Tokmindegy milyen urugy. Szia elment mar az xyz busz? Figyi nemtudok ez az hol van? Ha ez megvan utana egybol folytatod a kommunikaciot: amugy hova jarsz suliba? mit szoktal csinalni? gyakran jarsz erre? barmi amit a helyzet ad. A lenyeg hogy talalj vele egy kozos pontot, es errol kommunikalj vele, ezzel szimpatikusabba valsz. Szimpatia = ido * kommunikacio. Legyel tokos. Senki sem szereti a visszahuzodo velemeny nelkuli embereket.


21/F (direkt ertekesito)

2012. febr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Inkog Nito ***** válasza:
Például már szemeztem vele egy kis ideje.Hallottam hogy a barátnőjétől kér zsepit mert neki nincs.Szépen elő a zsepi és adhatok ? :D éééés te vagy a hős aki megmentette,szépen bemutatkozol és indul a flört.Őszíntén szólva nem fogok a flörtöléshez tanácsot adni,azt neked kell tudni,a kezdeményezésnek a kivitelezése a lényeg.Elfogyott a tüze,legyen nálad öngyújtó (bár én bagós csajokkal nem kezdek).Esetleg csak simán szemezés után kezdj bele,hogy tetszik neked és eljönne-e veled valahova ha ráér valamikor.100/1 csak bejön.Egy idő után már csipőből fog menni.Közös téma egyszerű,valami olyan dologról elkezdesz vele beszélgetni ami őt is érdekelheti,ez lehet ruha,zene ilyesmi(akár még az időjárás is de ezt hanyagold a munkával/iskolával egyetemben mert ettől ellaposodik a beszélgetés) próbáld meg elkerülni a kínos csendet,azaz akár bombázd kérdésekkel hogy azt se tudja hol áll a feje.És egy a lényeg!Magabiztosság nélkül oda se menj.Ha látja rajtad egy lány hogy bizonytalan vagy akkor nem fog veled kezdeni kivéve ha szereti a szerencsétleneket.
2012. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben elhatározás kérdése! Eldöntöd, hogy márpedig most laza leszel, és önmagad adod, nem görcsölsz semmin. Leszólítasz egy idegen csajt azzal a biztos tudattal, hogy akkor sem történik semmi, ha elutasít, vagy beégsz, hiszen jó eséllyel a büdös életben nem látod többé! Kedveskedj, udvarolj, beszélgess, és jön minden magától! Ha esetleg nem sikerül, tud be annak, hogy biztos van pasija, vagy leszbi, vagy frigid, de te mindent jól csináltál, és próbálkozz a következőnél. :) Ennyi az egész! Csak lazán!
2012. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!