Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ugorjak le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ugorjak le a tizedikről?

Figyelt kérdés

Én már elfogadtam az életemet úgy ahogy van.

Nehezen, de elfogadtam, hogy nekem ebben az életben nem lesz barátnőm.


Nemrég viszont egy lány ismerősöm elhívott, hogy ismerkedjünk.

Néhány randi után viszont lekoptatott, hogy csak hülyített.

A facebookon most kiírt mindent amit a randikon mondtam neki, és együtt röhögnek, szórakoznak rajtam az ismerőseivel.


Nem akarok öngyilkos lenni, de mégis néha megfordul a fejemben.

Utálom magamat amiért elhittem, hogy egy lány ismerkedni akar velem.


21/F


2012. márc. 8. 21:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jövőbe látó lennél, így nem tudhatod, hogy lesz-e barátnőd. Egyébként valószínű, hogy amint feladod, máris könnyebb dolgod lesz, és még barátnőd is lesz.

Az, hogy kiadott fb-on, az nem téged, hanem őt minősíti. Örülj neki, hogy egy ilyen lány nem akar tőled semmit.

Az is lehet, hogy szegény lány találkozott egy olyan pasival, mint #30-as. Az ilyen hímnemű lényektől lesz a nőkből olyan, aki inkább csak szórakozik, mert azt tapasztalta, hogy ilyen gyökerekkel van tele a világ, mint kedves #30-as barátunk.

2012. márc. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

# 31/31


Sajnos van abban valami amit mond. A nok nagyresze tenyleg csak arra jo, de sajnos a ferfiak sem kulonbek, szal inkabb az egesz tarsadalom fajult idaig.

2012. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ugyertem a #30 es a #31-es valasz.
2012. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

HA ennyire megviselt a dolog hogy öngyilkos lennél, sztem menj oda egy a házához egy kanna benzinnel és amikor nincs otthon (mert hát annyira nem nagy a bűne, hogy őt is) gyújtsd fel az egész putrit! ^^

Kapsz pár évet gyújtogatásért ő meg szív egy életen át:D

Persze úgy se tennéd meg csak egy ötlet volt, képzeld el, hogy megteszed vagy hogy szét marcangolod hogy az agyadban bosszút állsz. Sokkal könnyebb lesz utána, bax ki vele vhogy mindenképp!

2012. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

am meg nézzél animét/mangát ott sokkal több aranyos lány van mint a valóságban. Pont most olvastam egy ilyen cikket O.o

[link]


Én nem vagyok töketlen, sose jött össze még bnő (jópár randi, csók, kéz-a-kézben járás, ölelés már volt), de nem adom fel soha!

f18

2012. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
18 évesen ne is:D
2012. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!