Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ugorjak le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ugorjak le a tizedikről?

Figyelt kérdés

Én már elfogadtam az életemet úgy ahogy van.

Nehezen, de elfogadtam, hogy nekem ebben az életben nem lesz barátnőm.


Nemrég viszont egy lány ismerősöm elhívott, hogy ismerkedjünk.

Néhány randi után viszont lekoptatott, hogy csak hülyített.

A facebookon most kiírt mindent amit a randikon mondtam neki, és együtt röhögnek, szórakoznak rajtam az ismerőseivel.


Nem akarok öngyilkos lenni, de mégis néha megfordul a fejemben.

Utálom magamat amiért elhittem, hogy egy lány ismerkedni akar velem.


21/F


2012. márc. 8. 21:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

nehogy már egy infantilis hülyegyerek miatt legyél öngyilkos!!! ha már itt tartunk, senki és semmi miatt nem érdemes annak lenni!!!


úgyhogy talpra!

2012. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ő szegénységi bizonyítványa.
2012. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Te idió ta! Ezért ne kavarj osztálytárssal! Nem csak abból a tizenakárhány csajból áll a Föld női lakossága:D

Jól bedőltél neki te f@sz! Remélem, tanultál belőle, hogy nem a csajnak kell elhívnia téged randira, mert ha veled eljátsza, akkor mással is, melletted félrekúr ésatöbbi...

Még olcsón megúsztad, hogy csak röhögnek rajtad!

2012. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Te nem állhatnál bosszút rajta?
2012. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan miért is nem lesz barátnőd? Igen, olvastam, hogy a külsőd meg a körülményeid miatt.. de milyen körülmények kellenek szerinted egy barátnőhöz?? Tényleg érdekelne. Egyébként meg tényleg egy ilyen ostoba k.va miatt jut eszedbe az öngyilkosság? Ez a rib@nc nem ér meg ennyit... Gondolj bele, van olyan, akinek a szerelme hal meg pl, mégis túléli és túlteszi magát rajta valahogy, te meg egy ilyen miatt elgondolkodsz öngyilkosságon?? Ne már! Biztos vagyok benne, hogy te többet érsz mint az a csaj valaha is fog...És ne utáld magad, mert elhitted, hogy egy lány ismerkedni akar veled, csak tanulj belőle, hogy mit csináltál rosszul és legközelebb legyél óvatosabb (és biztos vagyok benne, hogy lesz legközelebb! :). 24/L
2012. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek a szerelme és kis babája hal meg.
2012. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"A facebookon most kiírt mindent amit a randikon mondtam neki, és együtt röhögnek, szórakoznak rajtam az ismerőseivel. "


Es?? Kit a F@SZT erdekel?? Sz@rni bele. MAsok is megmondtak, hogy van akinek sokkal nagyobb baja van. Tudom, hogy szar erzes, de valahogy tedd tul magad rajta es kuzdj tovabb minden eroddel. Aki harcol az veszithet es nyerhet is, aki nem az mar eleve veszitett. Kitartas!

2012. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Solarian ***** válasza:

Ha támaszra van szükséged dobj egy privit, és mesélj

ha tudok, segitek.

2012. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Lehet pont az a bajod, hogy "már belenyugodtál". Ennek következménye, hogy az igényeidet is lennebb adtad, ha már elmentél egy ilyennel, és ezt nagyon rosszul teszed. Hajts rá a számodra legmegfelelőbbekre, csak abból sülhet ki jó.(Legrosszabb esetbe kapsz egy visszautasítást egy nőtől, de legalább nem aláz meg egy kúrva.)
2012. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
20%
Két dologra érdemesek a nők. Az egyik az, hogy megkúrjuk őket néhány rosszabb pillanatunkban, a másik az, hogy kirúgjuk őket, ha már meguntuk a hülye fejüket. A férfi élet nem a nőkről szól. A nők csupán mellékszereplők, akiken kielégítjük ideiglenes vágyainkat a telt herezacskók miatt és utána továbblépünk. Arra viszont nem érdemesek, hogy az életedet eldobd magadtól. Soha senki nem lesz érdemes arra. Egyszerűen nem érnek annyit. Én ezt úgy mondom neked, hogy sokkal keményebb dolgokon mentem keresztül, mint amit te valaha is elképzelni tudnál és mégis itt vagyok. Innentől csak nevetni tudnék, ha te megtennéd és én meg itt maradnék a magam hülyeségeivel az élők között. Gondolkozz.
2012. márc. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!