Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkulonbseg kerdese. Sok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkulonbseg kerdese. Sok ez a 10 ev?

Figyelt kérdés

Internetes tarskereson ismertem meg a sracot.

33 eves en meg 23 vagyok.

Mar lassan 1 honapja levelezunk, de minden nap. Teljesen normalisnak tunik, es szerencsere nem is 1-2 szavas valaszokat ir.


Lehet valami baj vagy hatrany abbol hogy o mar 33 eves?

Hetvegen fogunk eloszor talakozni.


Koszonom:)


2012. márc. 7. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha 5 évvel ezelőtt kérdezed azt mondom nem, most se mondanám,hogy igen. Levelezésbe én is tudom írni,hogy 2 méter magas kosaras vagyok aki szabad idejébe a rák ellenszerén dolgozik és gitározok.
2012. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
lehet ugy tizenöt húsz év mulva
2012. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
hát majd meglátod milyen ember?! csak a korkülönbség miatt nem gondolom.
2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy tali lesz...nem sok:)Ha nem jön be(nem a kora miatt),akkor többet nem talizol vele..
2012. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A szüleim is társkeresőn keresztül ismerkedtek, igaz, hogy ők nem neten. Apukám 13 évvel idősebb anyukámnál, de már idestova 19 éve együtt vannak, és nagyon boldogok. Szerintem ne riasszon el, hogy 10 év van köztetek. Egy találka meg még amúgy sem házasság. :D
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

nem lesz baj!!

A szuleim sot eddigi minden bartnom szlei kozott legalabb 10 ev van. A ferfiak 10 evvel kesobb ernek. De persze lehet ez veletlen. :)

2012. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is több ilyet ismerek személyesen, hogy a csaj 20-22 éves, a pasi meg 30-36. Van, hogy több mint 10 év a különbség, és több éve együtt vannak már, vagy esetleg 4-5 év után szakítottak, szóval szerintem nem vészes, ha rendes a srác.

Egy korod beli is lehet egy gyökér paraszt, nem csak 10 évvel idősebb ember..

2012. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: bocsi a félreírásokért..fáradt vagyok kicsit :D
2012. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!