Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek holnap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek holnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval bejön az infó tanárom és szerintetek azzal hogy néha hangosan beszélek vagy kicsit "produkálom" magam azzal gyerekesnek gondol Milyen legyek a következő órán?? holnap lesz!!! és nem tudom mit tegyek minden óra után kellemes hétvégét kívánok, mindig én megyek ki utoljára a teremből és úgy köszönök el tőle...

Szóval inkább legyek nőiesebb vagy néha nem árt ha játszom az eszem?

Emígy már sejti hogy bejön nekem!!! Mert írtam neki facebookon névnapjára és vissza írt, illetve újévre is írtam és akkor is vissza írt!

Tanár:27

Lány:16


2012. márc. 7. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég, miért nem ezzel kezdted, most már tuti, h ő is szeret. -.-"
2012. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

és ennek az egésznek szerinted mi értelme van?

ne gondolkodj már ilyen gyerekes ésszel könyörgöm ...

verd ki a fejedből ezt a hülyeséget ...

2012. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy te nagyon naiv vagy..
2012. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!