Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek holnap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek holnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval bejön az infó tanárom és szerintetek azzal hogy néha hangosan beszélek vagy kicsit "produkálom" magam azzal gyerekesnek gondol Milyen legyek a következő órán?? holnap lesz!!! és nem tudom mit tegyek minden óra után kellemes hétvégét kívánok, mindig én megyek ki utoljára a teremből és úgy köszönök el tőle...

Szóval inkább legyek nőiesebb vagy néha nem árt ha játszom az eszem?

Emígy már sejti hogy bejön nekem!!! Mert írtam neki facebookon névnapjára és vissza írt, illetve újévre is írtam és akkor is vissza írt!

Tanár:27

Lány:16


2012. márc. 7. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, kislány, az a tanár le sem szar téged! És jobb is így. Addig amúgy sem lehet köztetek semmi, amíg suliba jársz, mert ha kiderül, kirúghatják az állásából. Egy kis álmodozó lányka miatt pedig nem fogja azt kockáztatni, ez érthető.

Hagyd szépen békén, jobb lesz neked is, és neki is.

2012. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd békén szegény tanárt, inkább a veled egyidős pasiknak, vagy az egy-két évvel nagyobb pasiknak produkáld magad...
2012. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezt az egy valamit nem tehetem hiszen már 1éve odáig vagyok érte...és úgy döntöttem Banketon elmondom neki..akkor már úgysem tanít!
2012. márc. 7. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem uncsi minden nap feltenni a kérdést?
2012. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem..hiszen mindig csak rá gondolok ..:'(♥
2012. márc. 7. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, de amíg oda jársz a suliba nem lehet köztetek semmi. Csak kínos lesz, neked is és neki is. Nem valószínű, h sejti, h bejön neked, mert nyilván nem is feltételezné, ezért ha ki is kezdenél vele, még azt is elérthetné.
2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És attól könnyebb, ha ország-világgal megosztod?
2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem. Én csupán segítséget kérek, és megértést, hiszen nem könnyű a helyzetem, és ahogy a mondás is tartja a Szerelem NEM válogat.

Nem én akartam belezúgni,érzem hogy van bennünk valami közös, érzem hogy 1x be kell valljak mindent!

2012. márc. 7. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy írtál névnapjára és ő válaszolt, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy bejössz neki! Csak egyszerűen udvarias.

(miért kell abból a f*szom FB-ból kiindulni mindig..?)

ha mégis bejössz neki, akkor úgyis csak akkor közeledne hozzád, ha már nem lennél a diákja!

2012. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Emígy még azért indulok ki a Facebookból mivel még 3 lány az osztályból bejelölte és rajtam kívül nem jelölt vissza az osztályból. Szóval...
2012. márc. 7. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!