Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal valaki segít?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy lánnyal akivel ilyen október óta nem találkoztam nyáron majdnem össze jöttem vele, de még nem volt késze egy új kapcsolatra volt szerelme miatt én meg már tanácstalan vagyok, hogy és mit csináljak?
2012. febr. 21. 01:30
 1/7 anonim válasza:
Srác. Tanulj meg valamit. A még nem állok készen egy uj kapcsolatra a régi miatt duma nem mükődik. Hagyd a nőt én ezt tanácsolom.
2012. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az sajnos nem csak duma volt =/ ismertem a srácot aki elég pofátllan volt....
2012. febr. 21. 01:57
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha az a srác tényleg annyira idiióta volt, te legyél az ellentéte!

Tudod esetleg, hogy mien pasikkal járt eddig? Abból sokat lehet tanulni! Mindegyikben kell legyen valami közös, amire a csajszi gerjed...


Minden esetre ne alázkodj meg előtte, és ne légy papucs!!!!!

Határozottság, és magabiztosság!!! Azt szeretik a nők!!


Itt van pár hasznos dolog: [link]

2012. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Add önmagad. Gondolom a lány most már kiheverte a szakítást, hisz azóta egy pár hónap eltelt. Nem írtad hány évesek vagytok, de ez most nem is fontos. Lényeg úgyis az első mondatom, és tudod miért? Mert nem az számít, hogy mi volt a múltban, hanem hogy a jelen milyen, vagyis, hogy milyen lesz a találkozásotok. Használjátok ki az időt, beszélgessetek, csináljátok azt amihez kedvetek van. Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Ha mindketten akartok valamit a másiktól akkor az majd úgyis kialakul köztetek.

Sok szerencsét! :)

2012. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi 18/f
2012. febr. 21. 02:52
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Segíteni? Legyek ott melletted??? Egyébként meg mit parázol? Ha akarsz tőle valamit, akkor egyszerűen meg fogod oldani, ha meg nem akarsz, akkor minek találkozol vele?

Itt nincs probléma valójában.

2012. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, jól mondja az utolsó.
2012. febr. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!