Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? 14/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel összejttem, de csak pár nap volt az egész, és most kérdezget, hogy járunk, de csak viccből, és múltkor még elkísért egy darabig, meg adott puszit, stb, de ma már nem, de azt mondja szép vagyok. Nekem nem tetszik, de olyan magányos érzésem lett, és ezen agyalok, hogy miért utált meg.
2012. márc. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

nem utált meg, csak várja a reakciódat. Ha fel kérnek keringőre illik kinyögni egy nemet vagy egy igent, de csak várni a semmibe... elég ciki.


Szóval most te jössz.

2012. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem utált meg csak visszavett ugymond a tempoból, és várja a lépésed
2012. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy kísérjen ki csak az ajtóig, de azt mondja, hogy nem, sorry. De amúgy normális. MIt lépjek? Az a baj, hogy nem is tetszik, csak jó lenne, ha lenne valaki.
2012. márc. 7. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tetszik és csak azért jönnél vele össze hogy legyen valaki? mindezt 14 évesen? marha nagy szemétség lenne még idősebb korban is...
2012. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
DE olyna jófej, meg kedves.
2012. márc. 7. 15:38
 6/7 A kérdező kommentje:
De mit lépjek, vagy mit mondjak neki?
2012. márc. 7. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy barátnak ok, de többnek nem.
2012. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!