Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, fontosnak tartjátok? 18l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fontosnak tartjátok? 18l

Figyelt kérdés
Fontosnak tartjátok,hogy első randin már legyen csók? vagy szerettek várni inkább egy pár alkalomig?
2012. márc. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

én egy pár alkalom után szeretem

20F

2012. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cosa Nostra válasza:
Ez lányfüggő.
2012. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első randin nem kell feltétlenül smárolni,pár alkalmat lehet várni.
2012. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha már előtte találkozgattunk, nem randi alatt értve, akkor igen, legalább egy szájra puszit, :) így tudjuk mi a helyzet.
2012. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... Is is. Alkalomfüggő, nem feltétlenül fontos, de ha úgy jön ki a lépés, nincs ellenemre. Szerintem elég nagy hülyeség ez a kötelezző várni nem tudom hány alkalmat vagy kötelezző első randin lesmárolni. Amikor úgy jön, akkor megtörténik. :) 23F
2012. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Legyen szopás is!
2012. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. azt tartom fontosnak hogy a másik is akarjon engem megcsókolni. ha ez műár az első randin így van akkor boldog vagyok, ha csak a 5.en akkor meg akkor vagyok boldog..
2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!