Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkozik rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik rajta?

Figyelt kérdés

egy fiú csodálkozik hogy 16 évesen nem volt még senkim.

(még csókolozni se csókoloztam,ha azt is megtudná kilenne.... azt állitja hogy nagyon szép vagyok és hogy ez hogy lehet..?!)

ez gáz??? mi lenne ha vele összejönne és csókolóznék? ki lenne akadva? ..nyilván béna lennék még.

16L


2012. márc. 6. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
légy büszke magadra hogy 16 évesen még itt tartasz :) mindenkinek így kéne ahogy neked.. hidd majd ha már idősebb leszek te is nagyon büszke leszel magadra.. a fiúval mert vigyázz mert aki ezzel indít az általában csak azt akarja kihúzni hogy lefeküdj vele. ne tedd várj :) és komolyan mondom neked még egyszer hogy büszke lehetsz magadra :) ritka az ilyen lány sajnos manapság.. egy 22 éves lány
2012. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én első csókom 18 évesen volt, fél évig barátkoztunk, aztán rájöttünk, hogy egy ideje már több ez annál..

én a helyedben gyanakodnék a viselkedésére..

2012. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tök jó h még 16 évesen nem volt senkid :) Én a helyedbe örülnék neki:D
2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lányok vagy fiúk vagytok?
2012. márc. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!