Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez így?! ( 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?! ( 14-16 éves lányok! )

Figyelt kérdés

A külsőmmel szerintem nincs semmi gond, aranyosnak, kedvesnek, jó fejnek és viccesnek tartanak a környezetemben levő lányok( mondták, hallottam), nem cigizek és nem is piálok sokat, még sincs barátnőm....Szerintetek mi lehet a baj?

16/f


2012. márc. 6. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek.

Nem vagy elég kezdeményező, vagy nincs meg benned az, ami megfogná őket. Kell valami a BELSŐDBEN, ami megfogja a lányokat. Konkrétumot nem tudnék mondani, de így csak barát leszel.

A bunkó páwáknak meg azért van barátnőjük, mert ők pofátlanul képesek odamenni valakihez, aztán már együtt is vannak. Inkább pofátlanság, mint bátorság van bennük. Ők nem az érzelmekre mennek, csak hogy legyen mellettük "egy segítő kéz", ha érted mire gondolok.

2012. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11. vagyok

16/L

2012. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Aranyos, kedves, jófej...nem cigizel és nem piálsz :) Ez talán manapság csoda.

Na de a gondod szerintem az lehet, amiért nincs barátnőd, hogy ezek mellett talán félénk vagy. Ha tetszik neked egy lány kezdeményezz. :) Bízz magadban.

Amm...ha nem vagyok tapló külddj már légyszi egy képet magadról privátban :)

14/L

2012. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a 13-as kisp*csa rádcuppant... :DDD
2012. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
tizenegyedik vagyok. Bocs, most látom, hogy fiú vagy, gondolatban írd át... :D
2012. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja uh, nem, nem tizenegyedik vok, bocs, totál eltájolódtam.
2012. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal,am küldj képet privibe és majd megmondom ha akarod :) de neked kell hajtanod valakire,ne várd h csaj kezdeményezzen.
2012. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
akkor ideje kiprobálnod a piát hiddel az meghozza az önbizalmadat :D nemsokat vagyis ne anyit hogy hullarészegen lefeküdj egy dagadt hontalan p*csával de haa már érzed hogy huu és ezt simán megmerem akkor már ugy jó
2012. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kezdj el bulizni.
2012. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!