Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti nem éreznétek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem éreznétek úgy, hogy ezzel 'meg akar venni' a pasi?

Figyelt kérdés
Ha például vásárolgatnátok és oda menne hozzátok egy férfi, hogy megveszi a ruhát amit nézegettek mert jól állna, elfogadnátok? (Teljesen ismeretlen pasi) Vagy elküldenétek a francba?
2012. márc. 5. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy pont azt érezném, de nekem ez nem tetszik, nem engedném. semmi köze hozzám.
2012. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, érdekes kérdés. Ha nem néz ki stricinek vagy dílernek vagy emberkereskedőnek meg mittudomén, lehet azt mondanám neki, ha ez a szíve vágya, hogy ruhát vegyen nekem, én nem teszem tönkre a boldogságát. Aztán max soha többet nem látjuk egymást. Gondolj bele, mikor egyedülálló vagy, és elmész barátnőkkel bulizni, és egy srác meghív egy italra, elfogadod, nem? Szerintem egy ugyanaz. Attól hogy elfogadod, még nem fogtok járni vagy dugni, egyszerű kezdeményezés, amit ha akarsz, elfogadsz, ha nem, nem.

Bár ez a ruhavásárlósdi elég extrém példa, ilyennel nem szokás kezdeményezni :P

2012. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre gyanús lenne, hogy egy idegen csak úgy meg akar venni nekem egy ruhát.
2012. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy akarna cserébe valamit... úgyhogy elküldeném a jó büdös francba... nálam az effelé próbálkozások nem játszanak... pffffffffujjj
2012. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a ruhavásárlás csak a kezdet lenne. Gondolom a pasi így próbálna bevágódni. Elhajtanám a fenébe a srácot, mert egyrészt van barátom, másrészt az ilyen nagyképűen nyomulós, pénzét villogtató férfiakat sem bírom, meg hát ne akarjon már nekem semmit se venni egy vadidegen bárki. A barátom is csak a szülinapomra vagy més ünnepre vesz ruhát nekem.


Bár, hogy őszinte legyek, ez az egész helyzet elég elképzelhetetlen számomra. Nem hiszem, hogy ilyesmi megtörénne.


24/l

2012. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2

hát szerintem azért van különbség az ital meg a ruha vásárlás között. :s jó, lényegében ugyan az, de azért ilyenkor az érték se mindegy szerintem.

2012. márc. 5. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy lehetne bejátszani, hogy ismered a boltost és azt mondanád neki h "írd hozzám" és utána lelépnél. Ez imponálna, egyébként megvásárlásnak éreznék.
2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:

#22:53


Vagy éppen ott tipródnál magadban, hogy "jaj, akarjon már valamit tőlem..." :-D

2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jo, de olyannak biztos nem fog ruhat venni, aki nem kell neki :-) tehat semi ertelme a kerdesnek.
2012. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!