Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreznétek magatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznétek magatok? (lehetőleg csak lánytól várok választ)

Figyelt kérdés

Lányok!Ti hogy éreznétek magatokat ha chat-en azt írnám hogy: mindennél jobban szeretlek és te vagy az életem értelme-és aztán odaírnám hogy bocs nem neked akartam írni?


Megjegyzés:ez a lány nagyon jó barátom sőt a legjobb és tényleg ezt érzem iránta.(persze ő ezt nem tudja)


2012. márc. 5. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit érzek irántad, ki vagy te nekem.
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmibe vennék ha oda írnák nem neki akartad..
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég szar trükk. ne csináld.
2012. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátként tekintenék rád, akkor megkönnyebbülnék, hogy mégsem nekem szólt (bár nem vagyok hülye, ez meg elég átlátszó így). Ha hasonlóképp éreznék irántad, akkor elbizonytalanodnék, és meggyőzném magam, hogy van valakid. Szerintem ez bármelyik esetben ciki. Barátként átlátszó, szerelmesként meg nem ugrasztja ki a nyulat a bokorból, felesleges, és meg is bánthatod. Szerintem gáz. Nem kísérelnél meg inkább valami hagyományos módszert?:D Nem tudom mióta barátkoztok, de idővel elmondhatnád neki az érzéseidet. Ha nem is érez ugyanúgy, de igazi barátod, akkor ez nem fog rontani a helyzeten.
2012. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretlek, akkor kisebb szívrohamot kapok, majd mikor benyögted, hogy "bocs, nem neked" (ezekkel a szavakkal, stílusban), egyrészt megkönynebbülnék kicsit, másrészt pedig megjegyezném, hogy elég bunkó vagy. ha szeretnélek, akkor meg nyilván örülnék neki, majd eléggé kiakadnék, és mély depresszióba süllyednék.

Ezt akarod?

nem jó megoldás.

2012. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt ne. szerintem gáz. inkább valld be neki szemtől szembe
2012. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszene nekem az aki írta és meg látnám a te vagy életem értelme részt sikoltoznek örömömben és ha megláttam után a Bocsi nem neked akartam írni hat akkor letehetsz arról hogy valaha is a barátnőm legyen

DE hameg nemzet szel neki akk meg a végének fog örülni

Szóval ez egy szar ötlet inkább hívd el egy moziba....-.-

2012. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem akarom ezt kipróbálni!csak érdekelt a dolog
2012. márc. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!