Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy pasi az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy pasi az utcán azt mondaná nektek, hogy csinos vagy és szivesen megismernélek, lenne hozzá kedvetek?

Figyelt kérdés
mitől függ ez?
2012. márc. 4. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Helytől, időtől, tőled, tőle.
2012. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha megmered tenni még akkor is nagy eséllyel elküldenek vagy lekoptatnak.


Tapasztalat. :/

2012. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne hozzá kedvem.
2012. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
nem
2012. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Idegenekkel nem állunk szóba.
2012. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nagyrészt tőled függ
2012. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok lánynak szokása csak úgy idegenekkel az utcán megismerkedni, amúgy ki tudja, talán...
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megköszönném, és közölném, hogy van barátom. Nekem jól esnek az ilyenek, de nem ismerkedek más fiúkkal. Persze ez nem olyan elutasítás, simán csak rossz lánnyal kezdtél. A húgom szerintem sikítva rohanna hazáig, annyira paranoiás:D Tehát a leszólított lányoktól függ, de tudod, bátraké a szerencse:)
2012. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
meglepődnék, igazából tuti imponálna és nem akarok kertelni.. ha külsőre nem jönnél be akkor elküldenélek de nem tuskó módon, hogyha viszont bejössz és a dumád is jó akkor nyert ügyed van ;) csak egy tipp: ne úgy menj oda, hogy csak kiszúrtad és nem is szemeztetek, ha a szemkontaktus már megvolt akkor 80% hogy nem küldenek el ;) a maradék 20%-nak meg van pasia :D
2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus külsőre,akkor simán lenne kedvem!
2012. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!