Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan utasítsátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan utasítsátok el a pasikat?

Figyelt kérdés
Ugye csomóan szólítják meg a lányokat, így engem is, akiknek nagy része nem tetszik. Hogyan lehet kíméletesen visszautasítani?
2012. márc. 5. 21:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"ha már mi adunk olyan lányoknak esélyt, aki egy 10 es skálán megüti nálunk a 3-ast, akkor legyetek oly rendesek és ti is adjatok esélyt a 10 es skálán elért 3 as pasinak, ne csak a 9-10 szintű es C Ronnaldo féle nyálgépeknek, mert ez igazságtalanság a fiúkra nézve."


Szerintem ez nem igaz, én pl nem adok esélyt olyan lánynak aki kicsit sem tetszik, lehet belsőre akármennyire jó, ha külsőre nem találom vonzónak akkor képtelen lennék beleszeretni.És nem vagyok "C Ronaldo féle" srác,hogy csak úgy válogathassak a szebbnél szebb lányok közt közt.

Szóval megvédeném itt a csajokat:D

2012. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Méghogy esélyt adsz egy saját skálád szerinti hármasnak... Max akkor, ha te olyan egyes körüli vagy azon a skálán. Tudod nàlam nincsen skála, én nem hasznàlom. Vagy tetszik és szimpatikus, vagy nem. A kettő közül ha csak az egyik van meg, már veszett ügy kapcsolat szempontjából.
2012. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!