Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan utasítsátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan utasítsátok el a pasikat?

Figyelt kérdés
Ugye csomóan szólítják meg a lányokat, így engem is, akiknek nagy része nem tetszik. Hogyan lehet kíméletesen visszautasítani?
2012. márc. 5. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Jó nagy paré lehetsz:D "utasítsátok"

Tessék itt a bizonyíték, hogy a nők nem csinálnak semmit, nem éri őket elutasítás.

2012. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Attól függ mit kérdez, arra válaszolok nemlegesen. Vagy egyszerűen megmondom, hogy 'bocsi de nem akarok ismerkedni'.
2012. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

kíméletesből csak egy jut eszembe.

-nagyon aranyos vagy és nem semmi bátorságra utal az,hogy így ide mertél jönni,de vőlegényem/férjem van,akit szeretek,ezért ebből nem lesz semmi.-mosoly,majd-szia.-

így nem rombolod szét a gyereket,de ugyanakkor értékeled a ki nem mondott bókját,hogy odament hozzád,tehát intelligens maradsz.

2012. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem először azt akarhatta írni, hogy "Hogyan utasítsam el a pasikat?" Aztán út közben meggondolta magát. Nekem így sikerült egyszer Nóémit írnom. Nócinak indult és csak a cit töröltem vissza véletlenül. Amúgy nem tűnik tahónak.


Na. Kíméletesen? Attól függ, hogy milyen a szitu:) Hol szólítanak meg a srácok általában? Ha például szórakozóhelyen meghívnak valamire, egyszerűen megköszönöd, és nemet mondasz. Amúgy meg elég a "Ne haragudj! Nem." Őszinte, de nem bunkó. Annyira nem küldheted el kíméletesen, hogy szinte már boldog legyen tőle hogy visszautasítottad:D

2012. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ilyen sokat próbálkoznak lányoknál? Az én ismeretségi körömből csak néha néha hallom, hogy valaki próbálkozik, mind fiúk mind lányok oldaláról. Én se nagyon szoktam ismerkedni.
2012. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, a címet elírtam. :(

Igen, azért viszonylag sokan ismerkednek, de biztosan felétek is sokan szinglik. Köztük pedig minden adandó alkalommal megy az ismerkedés. Ezzel nincs is baj, csak ugye nem tetszik minden pasi, sőt van akiről már mikor jön felém akkor megmondanám, hogy nem tetszik, inkább ne is jöjjön oda hozzám.

2012. márc. 5. 22:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálam főként interneten próbálkoznak. Vagy az utcán:D Az utca kínosabb mert ott személyesen kell közölni, hogy "kosár".
2012. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

de hogy mennek oda?

miket mondanak?

csak szakmai szempontból érdekelne,mert én is szoktam odamenni és 90%ban sikerül megszerezem a számát.

2012. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
hogy száradna ki a lelked .... hülye ribanc
2012. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor biztos valami szívtipró lehetsz:D
2012. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!